Několik málo nových oficiálně potvrzených informací

Než nám skončí víkend, podívejme se na několik nových oficiálně potvrzených informací, které vykoukli na světlo světa. Plánujete-li si předobjednat Battlefield 1 na Originu, tak jistě víte, že tam existuje ve 2 variantách – standardní edice a deluxe edice (rozdíly mezi edicemi). Hlavní rozdíl u BF Deluxe Edition je ten, že kromě několika ingame bonusů dává majiteli možnost hrát Battlefield 1 o tři dny dříve – tedy místo 21.10.2016 bude majitel dražší edice hrát již od 18.10.2016.

Origin Access = přístup k BF1 o 5 dnů dříve

No ale aby toho nebylo málo, pokud jste členem programu Origin Access, budete moci hrát o 5 dnů dříve a to tedy již 16.10.2016 a to už je zajímavé, že? Podle všeho to však má háček, takto brzo budete moci hrát jen pouze 10 hodin. Avšak i to se dá dobře využít, například tím, že odehrajete singleplayerovou kampaň a pak se budete moci na plno pustit do multiplayeru se zbytkem celého světa 🙂

origin_access_bf1_5days_earlier

Potvrzeno – Battlefield Insider bude mít jen 1 den náskok v betatestu BF1

O tom, že veřejný betatest Battlefieldu 1 začne 31.8.2016 a členové programu Battlefield Insider budou mít jeden den náskok (budou hrát tedy 30.8.2016) jsme psali již zde před pár dny. A i přesto, že informace o 1 denním náskoku pro členy Battlefield Insider jsme se dozvěděli z oficiálních zdrojů, DICE vše úspěšně mazalo a tak se zdálo, že by tomu mohlo být jinak. Bohužel nakonec se ukazuje, že tomu jinak nebude a členové programu Battlefield Insider získají skutečně jen 1 den náskok před zbytkem světa.

bf_insider_bf1_beta_1day_erlier

Ptáte-li se na před-stažení souborů pro betaverzi, tak o tom se zatím nikde nemluvilo. Nicméně jelikož dříve tato možnost byla poskytnuta, můžeme počítat, že tomu tak bude i tentokrát a budete si moci betaverzi Battlefieldu 1 stáhnout o pár dnů dříve. Ale potvrzeno to zatím nebylo.

Kampaň pro jednoho hráče odhalí vícero příběhů

Nedávno se na Twitteru objevila zpráva, která nás všechny informuje, že v kampani pro jednoho hráče si zahrajeme za různé postavy, které budou mít různý příběh. Není jisté, zda se těmto postavám budou jejich příběhové linie prolínat a vy tak potkáte sami sebe na opačných koncích bojové fronty. Neobvyklé by to ale nebylo. V každém případě příběhy z 1. světové války budou určitě zajímavé a doufejme, že zábavnější, než v předchozích Battlefieldech.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář