Neoficiální Android aplikace pro Battlelog

DICE už před vydáním Battlefieldu 3 oznámilo, že bude pro Battlelog existovat i mobilní aplikace. Po vydání BF3, ale stále žádná k dispozici nebyla a lidé se ptali DICE skrze Twitter jak to s ní vypadá, dostávalo se jim akorát odpovědí, že až budou mít více informací, budou nás o tom informovat. Jsou to už ale skoro 4 měsíce co je Battlefield 3 venku a stále žádné nové zprávy.

Takže se komunita rozhodla si takovouto aplikaci vytvořit sama a díky tomu tu máme aplikaci „BF3 Battlelog (unofficial)“ pro systém Android (pro iPhone jsem zatím podobnou aplikaci nenašel) od uživatele Karl Lindmark.

Ten tuto aplikaci pořád aktualizuje a i dnes se dočkala nové verze (1.0.8), která opravila několik chyb z předchozí verze, přidala možnost vybrat si lokalizované fórum na Battlelogu a další. Samotná aplikace Vám tedy nabídne většinu funkcí jako Battlelog a protože je pravidelně aktualizována, budou se její možnosti rozšiřovat.

Aplikaci stáhnete z Android Marketu a její velikost je 1.6 MB. „BF3 Battlelog (unofficial)“ si si můžete prohlédnout v následujícím videu:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

4 komentáře

Napsat komentář