Nová betaverze Originu přináší achievementy i na PC

Dnes byla do světa vypuštěna zatím poslední betaverze programu Origin (verze 9.2.1.4308-224080). Ta přináší různé opravy drobných chyb, přepracované nastavení Originu, možnost uložit si Váš stream na pevný disk, ale hlavně konečně zpřístupnila achievementy i pro PC!

origin-seznam-zmen

Jedná se zatím jen o 3 hry – Battlefield 3 (seznam achievementů), Dead Space 3 a Mass Effect 3, avšak i přesto jde o dobrou zprávu, protože tuto možnost měli hlavně konzoloví hráči nebo případně hry dostupné na Steamu. Achievementy jsou rozděleny podle her a následně pak i podle jednotlivých DLC. Je možné si je seřadit podle jejich jména, data získání nebo podle jejich hodnoty. Body, který získáte za splněné achievementy nemá žádný význam, než jen pro porovnávání s přáteli. Ale kdo ví, třeba se to časem změní a k něčemu budou.

Jedinou chybu, kterou jsem zatím u této nové verze objevil, tak zmizela z nastavení  část pro streamování na Twitch.tv. Ta je však stále dostupná z in-game menu Originu (standardně SHIFT+F1). Pokud si chcete tuto betaverzi vyzkoušet, tak jediné co je potřeba udělat je zajít do nastavení Originu, zaškrtnout přijímání betaverzí a restartovat Origin.

Tady mám pro Vás několik obrázků z této nové verze, na kterých můžete vidět jak vypadají achievementy (česky „úspěchy“) a také jak vypadá přepracované nastavení:

origin-achievementy origin-achievementy-hry origin-achievementy-bf3 origin-nove-nastaveni

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

6 komentářů

Napsat komentář