|Aktualizace| Nová DLC – BF3: Close Quarters; BF3: Armored Kill; BF3: End Game

DICE dnes představilo plán s DLC chystanými pro Battlefield 3. Čekají nás tedy celkem 3 různá DLC a to Battlefield 3: Close Quarters, které vyjde v červnu 2012. Dále Battlefield 3: Armored Kill, které je plánováno na podzim 2012 a nakonec Battlefield 3: End Game, jenž je naplánováno na zimu 2012!

Battlefield 3: Close Quarters

Toto nové DLC, které vyjde v červnu 2012, přenese boje z otevřených prostor, do uzavřených místností a budov. Jeho součástí kromě nových map budou i nové zbraně, úkoly a psí známky. V těchto mapách bude možné ničit veškeré vybavení místností, které se bude následně hromadit na podlaze.

Aktuazalizace:

  • Nové informace o tomto DLC dostaneme 13.3. 2012.
  • Hra na těchto mapách bude optimální při počtu hráčů: 2-16

Battlefield 3: Armored Kill

Další DLC v pořadí je naplánováno na podzim 2012 a to nás tentokrát dostane na rozlehlá bojiště, kde se dočkáme i největší mapy jaká kdy v sérii Battlefield byla k vidění, tato mapa nese stejný název jako DLC. Takže kromě nových map se dočkáme i nových tanků, čtyřkolek (ATV – All Terrain Vehicles), mobilní artilerie a dalších vozidel.

Battlefield 3: End Game

Poslední DLC, které bylo oznámeno je naplánováno na konec tohoto roku, tedy na zimu 2012. Další informace o tomto DLC zatím nebyli zveřejněny a tak zůstávají zahaleny tajemstvím.

Další informace rozhodně potěší konzolové hráče. DICE totiž i konzolovím hráčům umožní pronajímání vlastní serverů pro Battlefield 3! Více informací se však dozvíme později.

Příští týden máme očekávat nový gameplay trailer z prvně jmenovaného DLC – BF3:CQ. Pokud jde o ceny daných DLC, počítejte s velmi podobnou, ne-li stejnou, cenou jako u DLC Back to Karkand a to 15€. Takže to by prozatím bylo vše. Tak co jste spokojeni?

Zdroj: Battlefield Blog

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

77 komentářů

Napsat komentář