Nová nádej pre staršie diely od EA!

Katastrofa sa nekoná! Pred pár dňami sme vás informovali, že služba GameSpy končí. Vyzerá to tak, že aj po vypnutí služby GameSpy, budú staré hry od EA aj naďalej fungovať. Na twitteri účtu Origin sa objavila informácia potvrdzujúca, že EA chce previesť tieto hry na inú službu, ktorá tak nahradí vypnutý GameSpy.

Vďaka tomu budeme môcť stále hrať bez problémov staré super hry ako napr. Battlefield 2, Battlefield 2142, Battlefield 1942, Battlefield: Bad Company 2 a ďalšie hry od EA, aj po vypnutí služby GameSpy.

Určite ide o potešujúcu informáciu že? 😉

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

13 komentářů

 • Vokys napsal:

  neke ze by jim nakonec aspon trochu zalezelo na hracich ?

 • kajasak6 napsal:

  to je dobře že to zachrání, vždy když mě naštve zabugovanej BF4 na PS4, pustím si BF2 na PC

 • Shenk7 napsal:

  Hraje ještě dost lidi BC2/jsou servery? že bych koupil..

  • SpartakusCZ napsal:

   BC2 hraje ještě poměrně dost lidí a serverů je tak akorát 😉

  • DrOkamura napsal:

   BC2 nekupovat, nejhorší díl BF série. Serverů je celkem dost, 90% je prázdných. Jediná dobrá věc na celém BC2 je datadisk Vietnam, který už bohužel nikdo nehraje, což je obrovská škoda.
   Místo tohoto paskvilu si radši kup BF2, pořád ho hraje dost lidí a je to ten pořádný, nestárnoucí Battlefield 😉

   • contrast napsal:

    Neříkám že BC2 je ten pravý battlefield ale rozhodně mě bavil nejvíc a myslím, že si trochu protiřečíš, když řikáš že Vietnam byl dobrý a BC2 je paskvil. Je to v podstatě ta samá hra, jen s jinou atmosférou, díky zasazení do Vietnamu.
    Tvůj názor ti neberu ale přijde mi nefér odsuzovat BC2, jen kvůli tomu, že jde jiným směrem. Mně například vyhovuje menší počet hráčů a stíhačky taky nemusim. A BF2 je nestárnoucí leda tak pro ty, kteří ho hráli od vydání, podle mě je už za zenitem (to samé si mimochodem myslím i o BC2).

    • DrOkamura napsal:

     Protiřečím? Jen trochu – Vietnam má se základní hrou společného jen málo. Je to v podstatě hra ve hře, interface je úplně jiný, také mapy jsou (na rozdíl od těch ze základního BC2) promyšlené a nejsou tak zabugované. Celkově bugy, které jsem v BC2 zažíval, jsem na Vietnamu nikdy neviděl. BC2 má smysl pořídit právě jen kvůli tomuto DLC, jenže – jak už jsem psal výše – nikdo ho už nehraje.

    • contrast napsal:

     Tak jestli ti tam vadí těch pár bugů, tak předpokládám, že BF4 se vyhýbáš obloukem. A s těmi mapami si mě vážne pobavil takový Vantage Point a Cao Son Temple jsou vážně promyšlené do posledního detailu. A jestli ti už nezbylo nic jiného než hanit interface, když ve Vietnamu je to jen reskin, tak to už vážně nevím.

    • DrOkamura napsal:

     Čekal jsem narážku na BF4, takže jednoduše – BC2 je mnohonásobně zabugovanější, než BF4 🙂 Hitreg jednoduše funguje JEN když se mu zachce, nekonečné umírání za rohem atd. A právě tyhle věci se mi na Vietnamu nestávaly.

     A ano, jednotlivé mapy se mi zdají mnohem lepší, než všechny v základní hře dohromady.

     Je mi jasné, že když je to tvá oblíbená hra, tak jí budeš bránit zuby nehty, ale až to budeš příště hrát, zkus si z očí sundat ty růžové brýle

    • contrast napsal:

     Na první argument nebudu ani reagovat. Netcode a s tim souvisejíci hitreg neni v BC2 žádnej zázrak (a celkově to neni silná stránka bf série) ale pořád je asi 100x lepší než v BF4. A myslet si že to pro Vietnam upravili je trochu naivní, to si měl růžový brejle zase ty.

     A že BC2 bránim zuby nehty? V každym příspěvku sem přiznal že má chyby, to spíš ty ho hejtuješ co to dá aniž bys poukázal na nedostatky, který ostatní battlefieldy nemaj.

     Ale myslím, že bysme s tím měli skončit, ty máš svou pravdu a já zase svou, a rozhodně bysme to neměly rozebírat pod tímto článkem.

  • mramu napsal:

   Rozhodně to stojí za koupi. Je to odlišný od ostatních BF, taky je to spinoff. Ten zdejší hate ignoruj, protože je naprosto neopodstatněný. Hodnocení na metacritic mluví za vše.
   http://www.metacritic.com/game/pc/battlefield-bad-company-2

   Pro mě je to jedna z nejlepších fps her vůbec. Servery jsou a dá se jich najít pořád dost, ale dlc Vietnam je pohužel ve stádiu klinické smrti :-/

  • Castro napsal:

   Osobně si v BC2 zastřílím mnohem lépe než v BF3/4. Pro BC2 dokonce ještě funguje CZ/SK server a návštěvnost není špatná viz http://www.gametracker.com/server_info/81.0.217.181:27146/

 • tobikd1 napsal:

  Jen se divým že EA nechce odkoupit celý gamespy

Napsat komentář