Nová posila našeho týmu

Dnes jsme do našeho týmu přibrali novou a rozhodně i silnou posilu. Myslím, že spoustu z Vás ho určitě zná a to buď z moderování pořadu BattleLIVE nebo z jeho video-návodů. Jeho jméno je Ondřej „Jupiman“ Veselský a máme zde od něj pár řádků, na kterých se Vám chce představit.

Je mi 25 let a Battlefield sérii hraji od roku 2005, kdy vyšlo demo BF2. S kamarády jsme hráli Gulf Of Oman až do úmoru. Na začátku roku 2006 mě naverbovali do týmu Eraisers, odkud jsme poté společně s několika hráči přešli pod Biologic (kde jsem hrál např. společně s mým kolegou z BattleLive Spiritem). Na podzim stejného roku se nám povedlo získat zlatou medaili na Invexcupu. Od té doby už jsem hrál jen na publicu a držel se ho i po vydání BC2 (na hraní v klanu už nebyl čas). Stále jsem čekal na pravého nástupce BF2, což se mi víceméně splnilo s vydáním Battlefield 3.

Mým vzorem je TotalBiscuit, jehož práce okolo StarCraft 2 mě inspirovala k zapojení se do vytváření a zlepšování komunity okolo svojí oblíbené série z čehož se nakonec vyvrbila tvorba videí a tutoriálů pro BF3, moderování BattleLive společně s mými kolegy, blog o hře a věcech, které se do článku nehodí a samotné psaní článků. Věřím, že čím lépe je informovaná komunita a je v ní podněcována diskuze o různých aspektech hry, stává se tato lepší a lepší.

Co mám všechno na svědomí:

  • články pro battlefields.cz zhruba od září 2011
  • tři díly BFCZ news aneb krátké shrnutí novinek
  • tutoriály pro jednotlivé třídy (i když zatím nekompletní)
  • další tutoriály (např. změna avataru na Battlelogu apod.)
  • pořad BattleLive na playzone.tv
  • překlad a doplňování série článků s opravami na běžné problémy na českém Battlelog fóru

A dále přikládám jedno z jeho posledních videí, ve kterém rozebírá zbraně podpory:

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

39 komentářů

Napsat komentář