Nová potvrzená výbava v BF4 + oficiální herní BF4 PC na Gamescom 2013

Na Twitteru dnes bylo potvrzeno, že v Battlefieldu 4 se dočkáme zaměřovacího zařízení PLD (Portable Laser Designator), které nahradí SOFLAM z Battlefieldu 3. Avšak na rozdíl od BF3 jej nejde položit na zem, ale pokud chcete něco zaměřit laserem, je potřeba jej držet v rukách a přiblížit.

bf4-pld

Avšak PLD není pro nás novinka, o něm víme už od živého vysílání z E3. Co je však nové, je Man-Portable Active Protection System (přenosný aktivní ochranný systém). Příliš detailů se o něm neví a předvést se nám má právě na Gamescomu 2013. Prozatím můžeme jen spekulovat, že bude sloužit k rušení naváděných střel na vozidla, tedy tak jak funguje ve skutečnosti. Zařízení M-PAPS dokáže zjistit pozici nepřítele a okamžitě varovat o vystřelených střelách a zvládá pokrýt oblast o 180°. Takto vypadá ve skutečnosti:

m-paps

A pokud by Vás zajímalo jak budou vypadat počítače na Gamescomu 2013, které budou pohánět Battlefield 4, tak tady jsou:

bf4-gamescom-official-pc

Hardware zatím nebyl odhalen, ale dá se předpokládat, že to bude 2x MSI HD7970 Lightning, 2x Corsair Vengeance Pro Series 8GB DDR3 2133MHz C11, základní deska ASUS Sabertooth 990FX a procesor AMD Vishera FX-8350. Jedná se ale zatím o odhady a oficiální sestava nebyla zveřejněna.

Zdroj: Twitter, GDATP, Facebook #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

41 komentářů

Napsat komentář