Nová verze Originu přináší podporu pro změnu e-mailové adresy

Před časem byla vypnuta možnost změny e-mailové adresy pro Origin účty a to se samozřejmě nepříjemně dotklo velkého množství uživatelů Originu. Před pár dny však došlo k aktualizaci programu Origin na další verzi (betaverze 9.4.1.95 250005) a díky seznamu změn, se dozvídáme o opětovném zapnutí a zprovoznění této možnosti. Jak dlouho je tato funkce opět zapnuta mi není známo, ale je dobře, že je tato možnost zpět.

Svoji e-mailovou adresu ke svému Origin účtu můžete změnit přes nejnovější verzi programu Origin v části Origin/Účet a soukromí, kdy pak stačí kliknout na tlačítko Upravit u položky Základní informace. Pokud jste však někde, kde nelze instalovat program Origin, lze to provést i přes webové rozhraní na adrese: www.origin.com/login. Možnost změnit e-mail je na stejném místě jako při provádění skrze Origin.

Poslední verze však nepřinesla jen tuto změnu, ale je jich mnohem více. Další zajímavou změnou je možnost připnout okna v in-game Originu tak, aby zůstala zobrazena i po návratu do hry:

origin-pripnuta-okna

Tady je celý seznam změn:

origin-seznam-zmen-9-4-1-95

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

13 komentářů

Napsat komentář