Nová verze serverů R33 pro Battlefield 3 přijde ve čtvrtek

Ve čtvrtek 8.11. 2012 vyjde nová verze serverů a to s označením R33. Kvůli tomu nebude tedy možné se dostat na Battlelog a hrát Battlefield 3 v čase od 9:00 do 10:00 (8.11. 2012). Nová verze serverů přinese následující změny:

  1. Informace pro majitele PC serverů: informační příkaz pro „rcon“ server nyní nahlásí vnější IP adresu a port, stejně jako informaci zda je backend fronta zapnuta nebo vypnuta.
  2. Oprava pro občasný problém na konzolích, kdy server špatně změnil maximální počet hráčů.
  3. Minimální počet hráčů pro začátek hry je nyní nastaven na 4 (aby skončilo „zahřívací kolo“ a začala normální hra) a to jak pro PC tak i konzolové servery. Důvodem je, aby nebylo tak jednoduché nahánět body na hodnocených serverech (stats-padding). Původně neměli PC hráči žádný limit a na konzolích byl limit pro 2 hráče.
  4. Servery s vypnutou mapou v HC módu jsou nyní přítomny jak na straně serveru, tak i na backendu. To znamená, že je nyní možné na konzolích filtrovat zda chcete HC server s/bez mapy.
  5. Opravena chyba, kdy administrátoři serverů mohli díky chybě v systému dosáhnout nesmrtelnosti na vlastním serveru.
  6. Je přidáno několik vylepšení stability, takže servery by měli méně častěji padat. Konkrétní opravené chyby způsobující pád jsou:
   1. Na serveru je 9 a více map a při načítání 9 mapy server spadl.
   2. Server je pro hodně hráčů a spolu s tím má nastaven vysoký počet ticketů, což způsobilo, že hlášení o ukončení hry se zpozdili.

Ptáte se kdy přijde aktualizace pro herní klienty, tedy patch jenž budou stahovat hráči? Ten by měl přijít až okolo doby vydání DLC Aftermath a bude podle všeho obsahovat velké množství oprav. Očekávejte jej tedy přibližně na konci listopadu.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

16 komentářů

Napsat komentář