Nová verzia serverov R35

DICE dnes vydalo novú verziu serverov R35 (130790). Táto verzia by mala priniesť na všetkých serveroch High Frequency Update. Znamená to, že na všetkých serveroch bude automaticky nastavený tickrate 30 Hz. Poskytovatelia serverov (RSP) tak nebudú mať možnosť to vypnúť/zakázať.

Oficiálny zoznam zmien však zatiaľ nebol vydaný. Akonáhle bude, tak Vám ho prinesieme preložený. 🙂

Naše servery sú už aktualizované na najnovšiu verziu (R35). Tak čo zdá sa Vám netcode lepší? 🙂

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

11 komentářů

 • dasti555 napsal:

  Aha takže až teraz bude „new game“?

 • Vokurka napsal:

  Ohledně toho tickrate. Je to divný ale střílí se mi o dost hůř než na CTE přitom by to mělo bejt stejný. Za zdí umírám taky podstatně častěji než na CTE ale zase o dost míň než na 10Hz předtím. Je možný, že se to zlepší teď jak budou všechny servery na R35.

  Takže zatím spíš takový rozpačitý pocity 🙂

  • GiGaB@yt napsal:

   CTE a plná hra nemusejí být identické po aplikování patche 🙂

   • Vokurka napsal:

    To dozajista nejsou ale tickrate by měl být stejnej ne ? 🙂

    • GiGaB@yt napsal:

     To by mělo být stejné. Ale je možné, že základní hra obsahuje další vlastnosti/funkce, které CTE nemá a tak i při stejném nastaví T-R nedochází ke stejným výsledkům. Dále za to může být na vině to, že plná je více rozšířená a zpožďuje se nějaká jiná komunikace. Faktorů tam může být hodně a protože CTE je přeci jen nová/osekaná/předělaná verze plné verze hry, můžou se tam změny chovat trochu jinak, než následně v plné.

    • Fighter158 napsal:

     Faktorů je spousta, to jo. Hlavně by mě dost zajímalo, jestli to v DICE přispůsobují k opravným aktualizacím win7. Pracuji v nejmenované firmě zabývající se vývojem SW pro tablety, mobily, el. knížky…. a nedavno jsem chtěl přehrát SW v eknížce když najednou pravidelně používaný program pro nahrávání SW nechtěl pracovat. Problém s USB porty. No po dvou dnech mě napadlo odebrat aktualizace win za poslední měsíc a ejhle už to jelo. Dle mého názoru win7 stačí sp1 a dobrej antivir. Microsoft to mrší taky.

    • bambas bambas napsal:

     MIcrosoft a jeho vcl a distribucnich knihovny, directx nemuzou mit na beh hry, co se tyce vlivu tickrate na hru, zadny vliv. Hra je v podstate sandbox, ktery akorat posila data na rozhrani – api windows to, co je treba. Videl bych kdyz uz, v tom, co leze ze hry do systemu. A jak je napsano vyse, je spousta faktoru v ostre hre oproti CTF, co muze vysledek ovlivnit.

  • Carlos Carlos napsal:

   Me to teda taky uplne neohromilo. Je sice pravda, ze se to zlepsilo pomerne dost, ale s BF3 se to porad neda srovnavat. Pokud ale rikas ze je to v CTE znatelne lepsi, tak mame aspon nadeji ze to timhle nekonci 🙂

Napsat komentář