Nové DLC; nové služby a obsah pro BF3; datum vydání Close Quarters

Včera jsme Vás informovali o „Double XP“ víkendu a dnes pro Vás máme další hromadu velmi zajímavých informací. Stejně jako kolegům ze serveru Battlefieldo, tak i nám prozradil velmi důvěryhodný (neoficiální) zdroj spoustu zajímavých informací ze světa Battlefieldu.

Začněme tedy popořadě. Předevčírem, 10.5. 2012, byla vydána nová verze serverů – R22, jak informoval Mikael Kalms z DICE. Ta přináší hlavně interní změny, ale také přípravy pro budoucí nové funkce. O co se přesně jedná není známo, ale pravděpodobně by mohlo jít o přípravy na spuštění tzv. zápasů, jenž na Battlelogu před několika týdny přibyly.

A teď k těm neoficiálním informacím. Na 4. června (Jún) 2012 je naplánováno představení nové služby – Battlefield Premium. Ta bude pravděpodobně něco na styl konkurenčního Elite, kdy po zaplacení máte různé výhody. Odhadujeme, že se bude jednat o jednorázovou platbu, ve které bude zahrnut i přístup ke všem DLC, bez dalších poplatků. Popis této služby, který nám náš zdroj dodal zní takto:

Battlefield™ Premium Vám přinese spoustu nového obsahu s unikátními prvky do hry, které nejsou dostupné nikde jinde. První ze všeho je, jediný svého druhu, Prémiový nůž a černé psí známky. Dále sada kamufláží pro vojáka, kamufláží pro zbraně a nové Úkoly (Assignments), které zajistí, že budete vyčnívat a získáte více možností pro přizpůsobení hry.

Další informace se týká nadcházejícího DLC – Close Quarters. To má nachystané datum vydání na 12. června (Jún) 2012. Avšak neví se, zda je toto datum pro hráče na PS3, kteří mají týdenní exkluzivitu, nebo pro všechny ostatní.

Poté je na červen (Jún) 2012 ještě nachystána speciální strategická příručka pro hráče Battlefieldu. Její popis zní takto:

Získejte převahu s touto strategickou příručkou, jenž Vás naučí jako se zlepšit a stát se tak ještě zkušenějším hráčem.

Dále přijde pro hráče speciální obsahový balíček, jenž by měl rozšířit naše zážitky ze hry. Kromě toho, že je naplánován na srpen (August) 2012, se o něm nic bližšího neví.

A nakonec asi ta nejzajímavější zpráva, DLC End Game není posledním rozšiřujícím balíčkem pro Battlefield 3. Na začátek příštího roku, tedy na březen (Marec) 2013 je nachystáno další nové DLC. Jeho název i obsah je zatím stále tajemstvím. Celkově tak prozatím víme, že Battlefield 3 bude mít alespoň 5 DLC:

    1. prosinec 2011 – Back to Karkand
    2. červen 2012 – Close Quarters
    3. podzim 2012 – Armored Kill
    4. zima 2012 – End Game
    5. březen 2013 – DLC s pořadovým číslem 5
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

76 komentářů

Napsat komentář