Update | Nové informace o DLC Final Stand (mapy, zbraně a další)

Update: Na Twitteri sa objavila správa, že DLC Final Stand prinesie navýšenie levelov na 140, 2 nové kamufláže (Frostbite a Tundra), dvojnožku pre nôž a luk (viz. obrázky nižšie). Vyzerá to tak, že posledné DLC bude fakt zaujímavé. 😀

Kamufláž Frostbite

BxGE333CcAAF-h-

Dvojnožka pre nôž

BxGIqwpCIAMNY_E

Luk

BxGJc_QCEAAab38

Nové levely

BxGLAJ3CAAAfuQS

Naviac sa ešte objavili 3D modely nového vznášajúceho sa tanku HT-95 a novej výbavy MKV.

Tank HT-95

BxGKRhoCYAAFwLR

Výbava MKV

BxGJoIgCAAA3pOq

Pôvodný článok: K odhalení posledního DLC pro Battlefield 4 s názvem Final Stand by mělo dojít již zítra 10.9.2014 v 18:00 našeho času. Prozradil to oficiální Twitter účet pro Battlefield 4, který k této zprávě připojil krátké „teaser“ videjko.

No a na Internetu se pak také ukázala hromada informací o tomto DLC jako je popis vybavení/zbraní, seznam map a také vozidel. Podle některých indícií to dokonce vypadá, že DICE hodlá navrátit několik málo položek z Battlefieldu 2142. Nasvědčujeme tomu již včera zmíněná „pulsní zbraň“ a nebo také nově odhalený „vznášející se tank“.

Začněme s názvy jednotlivých map, ty se budou jmenovat a vypadat (pořadí obrázků odpovídá pořadí v seznamu):

  1. Giants of Karelia
  2. Hammerhead
  3. Hanger 21
  4. Operation Whiteout

Nyní se podívejme, jaká nová výbava a zbraně nás v tomto DLC velmi pravděpodobně čekají. Celkově se jedná o 3 nové zbraně – nový nůž Tanto, neznámá položka pod kódovým názvem „icicle“ a poslední z nich je „pulsní zbraň/railgun“, o které jsme psali již včera a můžete ji znát právě z BF2142 pod názvem Pilum H-AVR. Jak bude vypadat v DLC Final Stand se můžete podívat na následujícím obrázku:

bf4-fs-RAILGUN

Dále pak jde o výbavu, konkrétně pak o DS-3, TDD, MKV (XD-1 Accipiter) a Metal Storm (SC-42). První vybavení DS-3 je speciální hackerské zařízení, jehož účelem je nepříteli udávat falešnou pozici vás a vašich spoluhráčů. Dále pak TDD je kombinací miny MTN-55 (známé spíše jako pohybový detektor pro průzkumníka z BF:BC2) a T-UGS. Toto zařízení pracuje tak, že v určitém úhlu před vámi nachází nepřátelské hráče a jejich pozici zobrazuje na minimapě pro celý váš tým. Zbývající 2 zařízení nejsou detailně popsána, ale podle všeho se bude jednat o vybavení, které bude moci střílet. Například MKV jsme mohli vidět v traileru pro BF4 Premium, pamatujete? 🙂 No a Metalstorm je zase něco jako „trojnožka“ z BF2142, viz video na Youtube.

No a nyní se podívejme na vozidla, která s tímto DLC přijdou do hry. Mezi vozidla je i zařazeno vybavení Metalstorm, které velmi pravděpodobně bude staticky umístěno na mapě a nebude s ním možné hýbat, jak to ale bude ve skutečnosti se budeme muset později přesvědčit sami. Dalším statickým vozidlem by měl být „walker“ tedy chodec či robot, jak tomu bylo v BF2142. Co si pod tímto kódovým označením představit v DLC Final Stand zatím není úplně jisté. Dále nás pak čeká „vznášející se tank“ HT-95, sněžný skútr a vystřelovač PODů (co to bude v DLC Final Stand opět není úplně jasné).

bf4-fs-vehicles
Zleva: „vznášející se tank“ HT-95, sněžný skútr, MKV (XD-1 Accipiter) a Metal Storm (SC-42)

bf4-fs-vehicles-icons

A aby toho nebylo málo, můžete se na následujících 2 videích podívat na ikonky assignmentů/úkolů a psích známek z DLC Final Stand:


Zdroj: Twitter #1, #2#3, #4, #5, #6, #7, #8, Imgur #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

12 komentářů

Napsat komentář