Nové obrázky Battlefieldu 3 z prezentací pro GDC 2011 /Aktualizace 3

Aktualizace 3: repi dnes večer na svém twitteru psal, že obrázky z GDC prezentací slouží pouze pro ukázku ke GDC a nezobrazují aktuální BF3. Takže prosím přihlížejte takto i vy na níže zobrazené obrázky a berte je jako pre-alfa verzi hry, tedy velmi ranou verzi, kde není vše finální.


Konečně nastává čas kdy vývojáři z DICE nahrávají svoje prezentace z GDC 2011 na oficiální web DICE a to do částí publikací pro veřejnost. Nyní máme šanci na tomto webu zhlédnout 3 prezentace, ale myslím že pro nikoho z nás jejich obsah nebude velkým přínosem, tedy pokud nejste programátor, případně grafik.

Avšak abych tyto prezentace úplně nezatracoval, tak něco malého a nového tam pro nás je. Jsou to 3 nové obrázky z Battlefieldu 3, ty jsem z těchto prezentací vysosnul v co nejlepší možné kvalitě a tak se na ně můžete podívat sami, přímo u nás na webu.

Na prvním obrázku vidíme hlavní scénu z gameplay trailerů, avšak tentokrát z úplně jiného úhlu. Na druhém máme možnost vidět APC (LAV 25) a na třetím vojáka stojícího vedle zatčeného civilisty nebo povstalce. No a jako bonus pro Vás mám nové logo Frostbite 2 enginu v dosti slušné kvalitě.

P.S.: První 3 obrázky jsou pravděpodobně z Playstation 3 verze, protože jsem je získal z prezentačních souborů určených k technologiím na PS3.

Aktualizace: Přidán obrázek, jenž je podobný tomu prvnímu, ale je pravděpodobně už z PC verze, z trochu jiného úhlu a s přidaným herním HUDem. (obrázek s nápisem GDC 2011 Pre-alpha)

Aktualizace 2: Na EA UK Fóru, si uživatel elJarmen povšiml, že je mezi obrázkem z traileru (vlevo) a tím z prezentace rozdíl (vpravo). A to v billboardu, kvalitě stříšky obchůdku a chybějícími objekty (asi květináče) na rozvodu elektřiny, který z těchto obrázků je novější to není jisté, ale vypadá to, že ten z traileru, viz.:

Battlefield 3 předprodej

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

6 komentářů

Napsat komentář