Nové screenshoty a videa z BF3: Back to Karkand

Několik herních stránek, jako IGN či GamePro, mělo šanci si zahrát mapy Strike at Karkand a Gulf of Oman z nadcházejícího balíčku Battlefield 3: Back to Karkand. Ten nás čeká někdy během prosince a to pravděpodobně přesně na Vánoce.

Máme tu tak tedy 2 nová videa, 3 nové screenshoty a několik málo další informací. Konkrétně jde o to, že skoro všechny budovy v BtK jdou doslova „ohlodat“ a dost možná i kompletně zničit. Už jen z těchto záběrů jde vidět, že destrukce je zase o kus dál, než v základním Battlefieldu 3.

Další zajímavostí je již dříve zmiňovaný systém úkolů (Assignment), který sleduje Váš postup ve hře a díky němu získáte různé další odměny.

No a v neposlední řadě tu máme detailnější popis módu Conquest Assault, což je vlastně klasický CQ na některých mapách v Battlefieldu 2 (například Strike at Karkand a Gulf of Oman). Útočící tým nemá na začátku žádnou vlajku, ale pouze svoji nezabratelnou základnu. Avšak bránící tým nemá žádnou základnu, ale pouze všechny vlajky. Takže jakmile přijde bránící tým o všechny vlajky, už se nemůžou hráči nikde zrodit. Útočící tým v tomto módu začíná s menším počtem ticketů, ale když následně zabere více vlajek než bránící tým, tak se tickety obránců budou odečítat rychleji.

Záběry z PS3 na mapě Gulf of Oman: 

Záběry z PS3 na mapě Strike at Karkand:

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

27 komentářů

Napsat komentář