Nové video představuje vozidla z Battlefieldu 1

Po předchozím videu, ve kterém nám DICE představilo zbraně z Battlefieldu 1, tu máme nové, ale tentokrát s vozidly. Hlavním tématem videa jsou tanky a letadla, jelikož to byly ony největší novinky na bojišti 1. světové války. Video opět obsahuje české titulky a tak se na něj můžete hned vrhnout 😉

Zajímavé informace

Stejně jako u minulého videa se podívejme na to, co vám mohlo uniknout. Jako první si můžete všimnout záběrů pocházejících z motorky, kterou je nejspíše Harley Davidson.

bf1_motorcycle_gameplay

U těžkého tanku bude nejspíše možné měnit počet míst, jak je vidět na následujících obrázcích. Jednou má tank 3 pozice a jednou celkem 5.

Na monitoru jednoho designéra je možné si všimnout průzkumného vozidla, které podle názvu souboru na jeho monitoru je označen jako „Dodge Scout Car“. Jedná se nejspíše o džíp viditelný na začátku nového videa a také toho minulého.

bf1_dodge_scout

Na dalším monitoru jednoho z designérů je možné zahlédnout novou mapu z Battlefieldu 1, která je zasazena do pouště. Ta se také nejspíše objeví na Gamescomu (není to potvrzeno), ale o tomto tématu více v příštím článku.

Dále je možné zahlédnout spawnovací obrazku, kde je možné vybrat koně jako „vozidlo“ 🙂

bf1_horse_menu

Pokud jste pozorní, určitě jste si všimli několika záběrů z nového vozidla „Artillery Truck“, které jak se později ve videu ukáže má skutečně velkou sílu.

Pokud si pamatujete lehký tank z alphaverze Battlefieldu 1, tak zde jej můžeme spatřit s novou zbraní, která jak se zdá je určitý typ kulometu.

bf1_light_tank_machine_gun

A jako poslední zajímavostí, která vám mohla uniknout jsou rakety na letadle. Ano, čtete správně. Jsem zvědav na jejich skutečnou účinnost 🙂

bf1_plane_rockets

Další detaily je možné zhlédnout v následujících videích, které se zabývají rozborem nového videa o vozidlech (v angličtině) 🙂

Zdroj: Battlefield.com, Youtub#1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

3 komentáře

Napsat komentář