Nové záběry z DLC Aftermath a rozhovor s designérem z DICE (české titulky)

Před několika dny vydalo EA nový díl pořadu PWNED, ve kterém je spoustu nových záběrů a zároveň vedoucí designér Niklas Fegraeus popisuje jednotlivé mapy. Abyste si to mohli vychutnat naplno, připravil jsem pro Vás ve spolupráci s Doomem české titulky 😉

DLC Aftermath vychází už v úterý 27.11. 2012 pro majitele Battlefield Premium na PlayStationu 3 a o týden později (tj. 4.12. 2012) pro majitele Battlefield Premium na PC/Xboxu 360.

České titulky v jednotlivých videích, ať už na Youtube nebo přímo u nás na webu, aktivujete skrze červené tlačítko v přehrávači.

  • Azadi Palace (Azadiho palác) – hlavním místem bojů je stará budova parlamentu, poničená od zemětřesení. Hrát se samozřejmě může i v poničeném prostředí okolo budovy parlamentu.
  • Epicenter (Epicentrum) – jedná se o prostředí, které jak už název napovídá, se odehrává v epicentru zemětřesení a vše je tedy silně poničeno. Nachází se v blízkosti finanční čtvrti a půjde o velkou křižovatku.
  • Markaz Monolith (Markazský monolit) –  tato mapa je zasazeno do zdevastované finanční čtvrti. Bojuje se jak venku ve zdevastovaném prostředí, tak uvnitř jediné vysoké stojící budovy, která se zhroutila pouze uvnitř. Tato budova je v podstatě středem mapy.
  • Talah Market (Talahská tržnice) – mapa je zasazena mimo město. Je charakteristická starými budovami a jedná se o starou vesnici, která je částečně modernizována. Je zde tedy kontrast mezi starými a moderními budovami.
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

3 komentáře

Napsat komentář