Novinky ohledně odloženého vydání DLC Naval Strike pro PC a Xbox One

Včera dopoledne nás DICE informovalo ohledně odložení vydání rozšiřujícího balíčku Battlefield 4: Naval Strike na PC. Dnes se však dozvídáme, že tento odklad se týká i hráčů na konzoli Xbox One. Skrze aktualizaci původního článku se tak dozvídáme důvody odložení na těchto platformách a také to, že majitelé BF4 Premium nepřijdou o své 14 denní dřívější vydání tohoto DLC.

Dále pak se dozvídáme, že na začátku příštího měsíce (duben/apríl) by se PC a Xbox One měli dočkat patche, který vyšel na PS3/PS4/X360 už včera. Jestli s patchem bude vydáno i DLC Naval Strike nebylo řečeno, ale je to velmi pravděpodobné.

Chtěli bychom vám poskytnou více podrobností stojících za odložením rozšiřujícího balíčku Battlefield 4: Naval Strike. Odložili jsme vydání PC verze DLC Naval Strike, protože se obáváme, že zkombinováním tohoto DLC a plánované aktualizace [patch, pozn. redakce] by došlo ke zvýšení výkonnostních problémů na středně až velmi výkonných počítačích. Usilovně pracujeme na vyřešení tohoto problému. Dále pak jsme se rozhodli odložit Xbox One verzi DLC Naval Strike, protože chceme vyřešit problémy se systémem animací, který brání hráčům v útoku na cíle, při určitých podmínkách za využití populárních konfigurací zbraní.

Víme, že spoustu majitelů služby Battlefield 4 Premium chtělo hrát DLC Naval Strike již dnes [myšlen včerejší den 25.3.2014, pozn. redakce]. Nicméně jsme nechtěli vydat nový obsah, dokud si nebudeme jisti, že je to kvalitní obsah.

Snažíme se vyřešit tyto problémy tak rychle jak to jen jde a doufáme, že budeme moci vydat onu aktualizaci pro PC a Xbox One na začátku dubna (apríl 2014). Nakonec chceme ještě připomenout, že majitelé služby Battlefield 4 Premium na PC a Xbox One stále dostanou dva týdny dřívějšího vydání pro DLC Naval Strike. Děkujeme za vaši trpělivost a vášeň pro naše hry.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

59 komentářů

Napsat komentář