Nový HUD v BF:P4F

Už se vám nelíbil starý HUD v BF P4F? S včerejším novým updatem byl do hry přidán zcela nový a hezky vylepšený HUD. Vývojáři se inspirovali velkým počtem hráčů kteří hrají také Bad Company 2. Na první pohled lze vidět, že je to podobné Bad Company 2, ale pro ty kteří tento díl nehrály je to španělská vesnice.

Ukázka na co se můžeme těšit.

 1. Váš voják
  Vaše informace o vaší postavě jsou stále v horním levém rohu, bez ohledu na vybavení, které máte zrovna na sobě. Můžete si také všimnout levelu svého vojáka a čas k nové úrovni.
 2. Server Admin zprávy
  Server admin zprávy jsou vidět na ve středu levé části obrazovky. Tyto zprávy píše buď server nebo admin.
 3. Chat
  Herní chat lze nalézt na spodní levé straně nad minimapou. V tom se zobrazí text od všech hráčů a také týmové hlášky typu „Nepřítel spatřen!“ nebo „Potřebuju munici!“
 4. Minimapa, Stav vlajek , Stav kola
  Minimapa a stav vlajek byly přesunuty z pravé horní strany obrazovky na spodní levou stranu obrazovky, toto postavení můžete najít v Bad Company 2.
 5. Zbraně
  Vaše zbraně se stále nachází v dolní části obrazovky, ale novinka je že zobrazují pouze využité sloty.
 6. Zdraví a munice
  Zdraví a munice jsou již na stejné straně. Můžete je vidět na pravé dolní straně
 7. Tabulka killů
  Tabulka killů je nyní zobrazena v pravém horním rohu, tak aby byla oddělena od ostatních zpráv na vašem monitoru. Killy, které dáte vy sami, jsou nyní označeny zlatě.

Tabulka se Skóre

Do Tabulky se Skóre bylo přidáno pár nových věci. Jednou dobrou užitečnou věcí je, že se před jmény zobrazují  třídy (class).  Můžete si také všimnou větší průhlednosti. To umožňuje lepší bezpečnost když se zrovna koukáme na svoje skóre.

Killcam

Podrobnosti o hráči který vás zabil se zobrazují na dolní části obrazovky.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

5 komentářů

Napsat komentář