Nový screenshot + 10 zajímavostí o zbraních z Battlefieldu 1

S příchodem události EA Play se budeme dočkávat nových informací o Battlefieldu 1 častěji. Proto zde nyní máme nový screenshot ze hry, jenž nám představuje souboj v zákopu. A kromě toho tu také máme 10 zajímavostí o zbraních z Battlefield 1, které bychom měli znát. Dozvídáme se tak, že zbraně v Battlefieldu 1 se nám budou zdát rychlejší, zjišťujeme co bude možné na zbraních upravovat a také s jakými druhy granátů se ve hře setkáme.

battlefield1_screenshot_trenches

10 VĚCÍ, KTERÉ POTŘEBUJETE VĚDĚT O ZBRANÍCH VE HŘE BATTLEFIELD 1

Působí, že jsou rychlé – protože jsou
Pokud mezi vaše oblíbené zbraně patří útočná puška nebo lehký kulomet, najdete v Battlefieldu 1 hromadu zbraní, ze kterých si budete moct vystřelit. Obecně lze říct, že vám většina zbraní bude připadat rychlejší, než byste čekali. Kromě toho, že jsme kulkám přidali aerodynamický odpor a hmotnost, zvýšili jsme také jejich rychlost. To celou záležitost urychluje a přináší autentičtější pocit z přestřelek.

Existuje šest kategorií zbraní

Máme tu: brokovnice (skvělé k střílení nepřátel zblízka), samopaly (pro rychlou palbu na krátkou vzdálenost), lehké kulomety (úžasné k cupování na střední vzdálenost), poloautomaty (vyvážené a účinné), příruční zbraně (když dojde na nejhorší) a odstřelovací pušky (které dělají přesně to, co si myslíte).

Je tu celá řada variací
Každý typ zbraně nabízí na výběr celou řadu různých zbraní. Zbraně této éry byly neuvěřitelně různorodé. Mnoho zbraní v první světové válce bylo vlastně prvními úspěšnými verzemi svého druhu. V té době byly použity první samopaly a automatické pušky, a vy je můžete použít ve hře Battlefield 1.

Jsou mimořádně účinné

Během první světové války se technologie hnaly vpřed, což vedlo k vzniku absolutně úžasných a účinných zbraní, které byly zatraceně dobré v tom, k čemu byly určeny. Ať už budete prostřelovat zdi a likvidovat skryté nepřátele, nebo je odstřelovat přes celou mapu, zjistíte, že přestřelky ve hře Battlefield 1 působí moderně a zábavně.

Vlastní úpravy zbraní jsou soustředěnější
Rozhodně vám chceme umožnit, abyste si ve hře Battlefield 1 mohli upravovat zbraně podle sebe, ale zároveň jsme vyslechli vaši zpětnou vazbu, že bychom to měli udělat bez toho, abychom přidávali stovky doplňků. Proto mají v Battlefieldu 1 všechny zbraně přednastavené možnosti – pořád si je můžete upravovat, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu, ale děláte to víc zaměřeně.

Každá zbraň má až tři přednastavení
Možná byste chtěli brokovnici, která trochu víc kope? Nebo raději takovou, která upřednostňuje stabilitu před přesností? Různá zbraňová přednastavení by vám v tomhle měla pomoct. Některé zbraně je mají až tři, což dává možnost hrát různým způsobem se stejnými zbraněmi. Můžete si je také upravovat a měnit úroveň přiblížení, mířidla a další.

Existuje celá řada ručních zbraní
Osobní boj na krátkou vzdálenost byl důležitou součástí Velké války. Pokud si raději držíte odstup, máte na výběr celou řadu možností, k dispozici je však také mnoho různých typů ručních zbraní, z nichž každá má jinou rychlost útoku a způsobuje jiná zranění. Některé se dají dokonce použít jako nástroje – můžete jimi prostříhávat ostnaté dráty, ničit barikády nebo dokonce poškozovat lehká vozidla.

Budete moct útočit na bodáky

Je důležité umět vyplnit mezeru mezi vámi a nepřítelem, obzvláště pokud se chystáte zabíjet zblízka. Pokud si na zbraň nasadíte bajonet, trochu vám to situaci ulehčí a dovolí vám to vrhnout se na nepřátele. Pokud zasáhnete, odešlete je na hřbitov.

K dispozici nejsou jenom tříštivé granáty
Kromě házení tradičních tříštivých granátů budete moct používat také plynové granáty (menší poškození, ale plyn vydrží delší dobu), zápalné granáty (velké poškození, ale po omezenou dobu) a další. Pokud použijete správný granát ve správné chvíli, může to znamenat rozdíl mezi životem a smrtí.

Věrnost ozvučení je špičková
Studio DICE je proslulé tím, že v rámci herního odvětví přináší nejvyšší kvalitu zvuku, a se zvuky zbraní v Battlefieldu 1 vás nechceme zklamat. Nahráli jsme do hry obrovské množství reálných zvuků, od PRÁSKnutí brokovnice, až po CVAKnutí prázdného uzávěru. Poznáte dokonce, kdy vám v zásobníku docházejí náboje – zvuk střelby se maličko změní.

Zdroj: Battlefield.com, Battlefield-Inside.de

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář