Nový vzhled Battlelogu – líbí se Vám?

Po včerejší údržbě Battlelogu došlo k jeho vizuální změně a také přípravě pro službu Battlefield Premium. Pojďme se tedy podívat jak se nový Battlelog změnil a kde co najdete. A případně zahlasujte v anketě na konci článku, jestli se Vám nový vzhled líbí nebo nelíbí.

Nová oznámení již nejsou v liště 

Určitě jste si všimli, že spodní lišta zmizela. Všechny její funkce byly přesunuto do pravého horního rohu.

COM CENTER (Komunikační centrum)

Díky zmizení lišty je komunikační centrum přepracované. Pokud máte dostatečně velké rozlišení (dost širokou obrazovku) je komunikační centrum neustále otevřené a vidíte zde všechny hrající a online hráče. Pokud však máte malé rozlišení (nebo zmenšený prohlížeč), komunikační centrum se vrátí do původního stylu, kdy je možné jej rozkliknout.

Vlevo trvale zobrazené komunikační centrum, vpravo klasicky schovávací.

Ikonky pro rychlý přístup

Pro rychlý přístup ke statistikám, psím známkám a podobně, jsou nyní ikonky umístěny uprostřed nahoře.

Nové filtry pro vyhledávání serverů

Mezi další změny patří nové filtry pro vyhledávání serverů. První, kterého si všimnete je filtr Premium, který bude pravděpodobně sloužit k nalezení serverů, kde jsou upřednostňováni hráči se zakoupeným BF Premium a také nový filtr pro vyhledání plných serverů. Dále přibyli filtry pro nové mapy z DLC Close Quarters a nové herní módy Conquest Domination a Gun Master.

Nové tlačítko Obchod 

Přibylo také nové tlačítko obchod, kde máte možnost zakoupit službu BF Premium, jednotlivá DLC a případně další věci, které se budou v budoucnu přidávat.

Tlačítko PREMIUM 

No a nakonec to nejzásadnější. Nové tlačítko PREMIUM jenž slouží pro informace o službě Battlefield Premium. Máte zde možnost jej zakoupit a také zde zjistíte co nového a zajímavého Vám koupě této služby přinese.

Na konci stránky je také velmi přehledný kalendář, ve kterém najdete informace co a kdy po zakoupení BF Premium získáte:

Celkový pohled na nový Battlelog:

Objevili jste ještě nějaké zajímavosti na novém Battlelogu? Podělte se s námi o ně v komentářích.

Nový vzhled Battlelogu se mi...

Výsledky ankety

Nahrávání ... Nahrávání ...

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

33 komentářů

Napsat komentář