NVIDIA pořádá kolosální pařmenskou událost GAME24

Společnost NVIDIA chystá pro hráče speciální událost GAME24, která může nabrat skutečně kolosálních rozměrů. Jedná se o speciální 24 hodin trvající akci plnou exkluzivních novinek, rozhovorů s vývojáři, soutěží a také toho, co nás všechny zajímá a tím je hraní počítačových her! Vše je to o hraní her a to jak doma nebo na vybraných místech s lidmi z NVIDIE.

nvidia-game24-logo2

Akce se koná fyzicky v různých městech po celém světě jako je Londýn, Stockholm, Šanghaj, Los Angeles a další. Bohužel však nic není na území České či Slovenské republiky a tak tuzemští hráči a zájemci o zúčastnění se akce mohou využít speciálního živého přenosu z celé akce GAME24.

Start akce GAME24 je ve 03:00 v noci ze čtvrtka 18. na pátek 19. září, a bude trvat rovných 24 hodin. Pokud tedy máte zájem se této akce zúčastnit, můžete tak provést bezplatnou registraci do živého přenosu na stránce game24.nvidia.com.

Živých přenosů bude několik a například jeden bude kompletně věnován moddařům a konkrétně pak soutěži 3 týmů, které budou po dobu 24 hodin skládat vlastní PC – vítěz může být ale jen jeden. Další podrobnosti pak najdete zde.

Tak co, láká Vás to? Zúčastníte se této události? Pomůžete světu ukázat, že PC hraní je to nejlepší a jediné správné? 🙂

Zdroj: vlastní

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář