O nás

Kdo jsme?

bf-blog-logo-final

Jsme komunitní web pro herní sérii Battlefield a Star Wars, které jsou vydávány zahraniční společností Electronic Arts. Pokud se ptáte, co to znamená „komunitní web“ , vaše otázka je na správném místě. No ještě před tím než Vám povíme něco více o nás, Vás provedeme naší historií níže.

Historie

Naše redakce začala společně psát o Battlefield sérii s příchodem dílu Battlefield: Bad Company 2 a to na podzim roku 2009 (portál www.bad-company2.cz). Následně jsme na konci roku 2010 založili nový portál Battlefield-3.cz, který se věnoval většině her z Battlefield série, avšak primárně Battlefieldu 3. Následně pak na začátku roku 2013 došlo k založení prozatím nejnovějšího a aktuálního portálu Battlefield-Blog.cz (nebo také BF-BLOG.cz), který již svým názvem lépe reprezentuje naše zaměření na celou Battlefield sérii a není potřeba jej pravidelně s novými díly v sérii obnovovat. Naše redakce v průběhu let doznala jak ztenčení našich řad, tak také jejich posílení a nyní jsme zatím silnější, než kdy dříve.

Tak teď už víte jak jsme vznikly. Pojďme se společně podívat na to, jaké úspěchy jsme díky Vám dosáhli. 🙂

Úspěchy

Naš zatím největší úspěch jsme dosáhli v roce 2011, kdy jsme získali 2. místo v celosvětové soutěži o „Nejlepší komunitní web“. Tato soutěž byla organizována přímo společností DICE. Výhra nás nesmírně těší, avšak velké poděkování patří všem Vám, čtenářům tohoto webu, kteří nás pravidelně navštěvujete. I to je důvod proč nás to baví.

Co je to tedy „komunitní web“? 

Jak jsme Vám slíbili výše, teď, když už znáte naši historii Vám vysvětlíme co to „komunitní web“ znamená. Je v to v celku jednoduché. Naším úkolem je starat se o komunitu na území České a Slovenské republiky. Publikujeme a překládáme články, organizujeme soutěže a komunitní akce a také spousty dalších věcí (všechny se mi sem ani nevejdou), abychom Vám zpříjemnili Váš požitek z hraní.

Kontaktujte nás

Pokud máte další otázky na nás, neváhejte a navštivte naši stránku , kde najdete kontaktní formulář na vyplnění. 🙂