Odhalen portál pro BF3 Betu + možné oznámení o Betě dnes odpoledne

Na EA UK fóru jeden z šikovných návštěvníků našel portál pro Battlefield 3 Betu, nacházející se na webové adrese http://bf3beta.battlefield.com. Adresa je momentálně sice nedostupná, ale včera večer ještě byla funkční (osobně jsem měl tu čest se tam podívat). Jedná se o oficiální adresu a není to tedy žádný podvrh.

Na stránce byly nějaké texty, sloužící jako „placeholders“, které nemají žádný hlubší význam a pouze zaplňují místo, kde bude budoucí text. Důvod textu „GameStop Managers Early Access Portal“ není prozatím znám.

Dále to vypadá, že dnes by mělo být oznámeno datum spuštění Bety, protože se to na Twitteru šíří zajímavými zprávami a dokonce i oficiální Facebook stránka pro Battlefield v Itálii napsala, že dnes se dozvíme něco zajímavého, na co už dlouho čekáme.

Dále také komunitní manažer pro Battlefield, Ian Tornay, na Twitteru potvrdil, že BF3 Beta bude obsahovat pouze multiplayer (tedy žádný singleplayer ani kooperační mód), čekal snad někdo něco jiného?

Osobně neočekávám spuštění Bety dnes ani během tohoto týdne, vše nám začíná směřovat na příští týden. Ale přeci jen, nechme se překvapit, možné je vše 😉

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

30 komentářů

Napsat komentář