Odhalení nového Battlefieldu již dnes večer!

Pokud se těšíte tak jako my na odhalení nového Battlefieldu, tak si to rozhodně nechcete nechat ujít. V tomto článku se vám pokusíme shrnout to nejdůležitější co k tomu potřebujete vědět – tedy kdy, kde, jak a co 🙂

Konečně totiž nastane konec všem spekulacím, nejasnostem a tajnostem. Vyvrátí se nebo potvrdí všemožné zvěsti kolující o nadcházejícím Battlefieldu. Takže pojďme na to.

K odhalení dojde dnes večer v Londýně a vše bude možné sledovat živě skrze oficiální živý přenos. Ten začne vysílat v 19:00 našeho času, kdy bude probíhat rekapitulace historie Battlefieldu a všech předchozích dílů. Hosty v tomto dnešním živým vysílání budou Youtuběři jako JackFrags a další. Hlavní událost a to odhalení nového dílu bude až o 3 hodiny později ve 22:00 našeho času. Můžeme očekávat plnohodnotný trailer na hru a pokud budeme mít štěstí, tak také nějaké další záběry přímo ze hry. Kromě toho se dozvíme i další důležité informace, které tak netrpělivě vyhlížíme už několik měsíců.

Po skončení živého přenosu by mohlo dojít k postupnému odhalování nových záběrů ze hry, protože v dalších městech jako je Berlín či San Francisco se budou konat speciální akce ku příležitosti odhalení nového Battlefieldu a to se známými Youtubery. Tudíž nové záběry by na sebe nemusely nechat dlouho čekat.

Živý přenos z odhalení nového Battlefieldu bude probíhat dnes večer a to zde na tomto streamu:

Pojďme si ještě ve zkratce shrnout, co máme o novém Battlefieldu potvrzené:

  • Nový Battlefield vyjde ke konci roku 2016
  • Vývojáři jsou opět DICE ze Švédska
  • Nový Battlefield bude využívat nejnovější verzi herního enginu Frostbite
  • Nový Battlefield bude opět zasazena do vojenského prostředí
  • Nový Battlefield vyjde pro PC, Playstation 4 a Xbox One

Zdroj: Battlefield-Insider

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

14 komentářů

Napsat komentář