Odhaleny další artworky z DLC They Shall Not Pass

Neuběhlo ani 24 hodin a DICE vypustilo do světa další artworky z chystaného DLC They Shall Not Pass. Ve včerejším článku jsme Vám toto první DLC představili a dnes si rozebereme nové artworky. Připraveni? Pohodlně se usaďte, protože víc už Vám řeknou vývojáři Jonas Elfving a Stefan Strandberg. 🙂

Jak v DICE vznikala vize nových map

Na březen/marec 2017 je nachystané první herní rozšíření pro Battlefield 1 s názvem They Shall Not Pass. Toto herní rozšíření se zbrusu novými mapami, zbraněmi a novou frakcí v podobě francouzské armády podstatným způsobem rozšíří bojiště ničivé války.

V této chvíli ještě nechceme moc prozrazovat, avšak připravili jsme pro vás alespoň pár obrázků přímo od týmu v DICE s výtvarnými návrhy herního prostředí. Tyto obrázky představují vizi vývojářského týmu o podobě bojišť, se kterými se v rozšíření They Shall Not Pass setkáte. Pokud vás zajímá, co bylo inspirací k záběrům na spálenou krajinu, bahnité zákopy a stísněné podzemní prostory, čtěte dál.

theyshallnotpass_2

Během úvodní fáze bitvy u Verdunu byl vystřelen přibližně milion dělostřeleckých nábojů. Ty v oblasti kolem opevněného města a na okolních bojištích zažehly masivní lesní požáry. Vojáci vyprávěli, že ohně bylo možné vidět z obrovské dálky. Chtěli jsme zachytit právě tuto úvodní fázi bitvy, které se někdy přezdívalo i Devil’s Anvil – ďáblova výheň.

theyshallnotpass_3

Počáteční boje v blízkosti Verdunu proměnily vesnice jako Samogneux a celé okolní lesy k nepoznání. Trvaly přes 9 měsíců a Verdun se tak stal nejdelší bitvou války s dopadem na její další podobu. Chtěli jsme dát hráčům šanci stát se součástí počátečních bojů v mrazivých únorových dnech roku 1916.

theyshallnotpass_1

Obzvlášť silně na nás zapůsobily příběhy o hrdinných obráncích pevnosti Fort Vaux, kteří v jejích temných podzemních chodbách bojovali doslova o každý centimetr. Francouzi se s Němci střetli hluboko uprostřed labyrintu chodeb a bojovali proti sobě pomocí granátů, plamenometů a bojových plynů.

theyshallnotpass_5

Čtyřicet milionů dělostřeleckých nábojů vystřelených během celé bitvy u Verdunu doslova roztrhalo povrch země a proměnilo celou oblast v rozbitou měsíční krajinu. Zákopy, tunely a podzemní pevnosti skrývající se pod zničenou zemí nám nabídly možnost vytvořit pro hráče Battlefield 1 nové, doposud řídce využívané herní prostředí.

theyshallnotpass_6

Bitva u Soissons z konce roku 1918 nás naproti tomu inspirovala k vytvoření nové sady map, které by daly prostor masivním bitvám za účasti francouzských tanků. Boje se soustředí kolem klíčových mostů přes řeku Aisne, zatímco u vesnice Fismes číhá cosi velkého.

Jestliže chcete přídavný obsah They Shall Not Pass vyzkoušet dříve než ostatní, tuto možnost a ještě mnohem víc vám poskytne předplatné Battlefield 1 Premium Pass. Kromě dvoutýdenního přednostního přístupu ke všem čtyřem herním rozšířením vám Battlefield 1 Premium Pass zajistí přednost při připojování na servery, 20 nových zbraní, 14 prvotřídních battlepacků zdarma, unikátní psí známky a další výhody.

Zdroj: battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář