Oficiální kalendář Battlefield akcí – vše na jednom místě

Electronic Arts nedávno na oficiálním webu pro Battlefield zveřejnilo kalendář (Battlefield kalendář), kde bude vypisovat blížící se akce pro Battlefield 1, Battlefield 4 a Battlefield Hardline. Na jednom místě tak bude rozpis akcí dvojitých zkušeností, komunitních misí, zkušebních verzí a další.

bf_community_calendar

#FRIDAYNIGHTBATTLEFIELD

Momentálně je na stránce zveřejněna pouze akce „páteční večer“, která se odehrává každý pátek v Battlefieldu 1. Během této akce je možné hrát s vývojáři z DICE, moderátory z EA Battlefield fóra a dalšími, a je tak možné jim sebrat psí známky s motivem DICE a doplnit si svoji sbírku (použít je ale samozřejmě po sebrání nejde).

Tato akce se odehrává každý pátek od 21:00 a to na všech platformách (PC/PS4/X1). Server kde se hraje najdete pod názvem #FridayNightBattlefield či případně skrze stejnojmennou „Custom Game“.

Živý přenos DLC Battlefield 1: They Shall Not Pass

Další akce, kterou si EA nachystalo je živý přenos DLC BF1: They Shall Not Pass, které bude od úterý 14.3.2017 dostupné pro majitele předplatného Battlefield 1 Premium Pass. V tomto živém přenosu, jenž proběhne v pondělí 13.3.2017 mezi 22 a 24 hodinou, se představí ono DLC v plné kráse (všechny mapy, zbraně, vozidla a další). Také bude probíhat rozdávání různých cen, které bude možné získat (ingame kódy), když budete dostatečně rychlí 🙂 Stream bude probíhat na Twitch.tv a Youtube.com.

bf1_they_shall_not_pass_stream

Zdroj: Twitter, #2, BF Forum, Battlefield-Inside

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář