Oficiální přehled všech map z DLC Battlefield 4: Naval Strike

Minulý týden vydalo DICE na svém oficiálním Battlefield Blogu článek, který nám představuje všechny 4 nové mapy z DLC Battlefield 4: Naval Strike. Pokud se však chcete podívat na tyto mapy v pohybu, doporučujeme náš minulý článek obsahující záběry ze všech těchto map.

V Battlefield 4 Naval Strike vás čekají čtyři zcela nové mapy zaměřené na námořní bitvy. Slovo předáváme vedoucímu designérovi hratelnosti Gustavu Hallingovi, který vám poskytne detailní prohlídku těchto mokrých, ale zároveň i krásných scenérií.

Všechny mapy v Battlefield 4 Naval Strike byly navrženy s jediným předpokladem: rozšířit to, co hráči milovali na námořních bitvách v Battlefieldu 4. Doufáme, že si tyto nové mapy pořádně užijete, ať už budete zkoušet nový režim Carrier Assault nebo řídit nové vznášedlo. Přirozeně jsme prostředí těchto map vytvářeli tak, aby bylo vhodné pro pěchotu a pozemní vozidla. Takže bez dalších okolků, pojďme si projít ony čtyři nové mapy z Naval Striku.

bf4-lost-islands

Ztracené ostrovy

Začněme se Ztracenými ostrovy. Tato mapa je soustředěna okolo havarovaného letadla umístěného v blízkosti středu mapy. Mapa samotná obsahuje několik menších ostrovů obklopujících místo havárie. Po celé mapě je možné cestovat pomocí čtyřkolek nebo lodí (včetně nového vznášedla). Klíčem k ovládnutí této mapy je kontrola nad letadlem v místě havárie, které může být odpáleno, čímž poskytne pěchotě potřebné krytí. Další zvláštní oblastí této mapy jsou jeskyně zakryté vodopádem, který tak poskytuje vizuální krytí před loděmi a helikoptérami.

bf4-nansha-strike

Akce Nansha

Akce Nansha je mapa silně zaměřená na lodě s několika základnami rozprostřenými na moři, o které se bude bojovat. Avšak zároveň zde existuje prostřední oblast, kde může kralovat pěchota. Centrální oblast poskytuje hodně krytí pro pěchotu a zároveň je smrtící pastí pro vodní vozidla, která se pokusí do této oblasti vplout skrze malé říčky. Okolní základny mohou být zabrány z vody, kdy některé z nich nabízejí i dostatek prostoru pro pěchotu. Na těchto místech se objevují ty nejsilnější vozidla, která se tak stávají klíčová k ovládnutí této mapy.

bf4-wave-breaker

Vlnolam

Vlnolam obsahuje unikátní základnu pro ponorky ukrytou uprostřed hory, která umožňuje boje nablízko, ale zároveň obsahuje široké kanály, které je možné proplout bojovými loděmi a zamíchat tak kartami. Centrální oblast má velké množství Levolution událostí. Například můžete zničit podpěry ponorky a nechat ji spadnout anebo vypnout světla v přilehlých koridorech. Dále pak můžete zakázat vplouvání lodí do oblasti tím, že zavřete protipovodňové brány na obou stranách. Prostřední ostrov poskytne hráčům v režimu Deathmatch velmi intenzivní boje.

bf4-operation-mortar

Operace Mortar

Operace Mortar je náš ráj na zemi přeměněný na válečnou oblast s dřevěnými chatrčemi obklopující okolní ostrovy. Je zde stará pevnost na vrcholku hory, poskytující skvělý přehled o celé mapě. Dále pak dává týmu, který ji vlastní, možnost rychle zabrat ostatní základny na hlavním ostrově. V režimu Rush se začíná ve spodní části ostrova a postupuje nahoru k pevnosti. To poskytuje zajímavou a zábavnou vertikální hratelnost, jenž nabízí skutečnou výzvu pro útočníky.

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář