Origin verze 9.0 se blíží, co přináší za novinky?

V následujících dnech se bude vypouštět do světa nová verze programu Origin, konkrétně verze 9.0 a přinese několik větších změn, jenž jej nepřímo vizuálně přibližují k programu Steam. Pojďme se tedy podívat s čím novým Origin 9.0 přichází:

Seznam přátel a nové menu

Nově nebude seznam přátel nastálo zobrazen v Originu, ale stane se z něj samostatné okno, které lze libovolně přesouvat nebo zavřít:

Pro opětovné zobrazení přátel bude stačit kliknout na tuto ikonku  nebo jej zobrazit přes nové menu – Přátelé/Zobrazit seznam přátel. Nové menu v podstatě znamená, že zmizí ikonka ozubeného kolečka a nahradí jej klasické menu v levém horním rohu s položkami: Origin, Přátelé, Nápověda:

Velikost obrázků her v knihovně her a tlačítka pro stažení a instalaci her

Dále přidána nová funkce umožňující změnit velikost obrázků her pomoci speciálního posuvníků. Takže si můžete udělat obrázky opravdu malé nebo velké:

 

Potom byly také přesunuty tlačítka pro stažení a instalaci her do nového vyskakovacího okna, které dále obsahuje cloud úložnu a další informace o hře a hrajících přátelích:

Hodiny ve funkci „Origin ve hře“

Hráči žádali, aby bylo možné zobrazit hodiny ve funkci „Origin ve hře“ a tak tato nejnovější verze je tedy přináší:

Nakonec samozřejmě tato nová verze přináší výrazné optimalizační zlepšení a celkově Origin zrychluje. Pokud máte zájem vyzkoušet Origin 9.0 mezi prvními, zapněte si přijímání testovacích verzí Originu skrze – ozubené kolečko/Nastavení/Obecné (posunout se na konec) a zde zakliknout „Aktualizovat na testovací verzi, je-li dostupná„. Avšak musím Vás upozornit, že testovací verze mohou být někdy nestabilní.

Zdroj: EA.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

19 komentářů

Napsat komentář