Otázky a odpovědi ohledně Alfa Trial a Beta verzi Battlefieldu 3

Na Battlefield Blogu se včera objevil článek, kde Daniel Matros (zh1nt0) osvětluje některé otázky ohledně Alfa Trial a Beta verzi Battlefieldu 3. Doufám, že Vám to zase o trochu víc osvětlí aktuální situaci ohledně Alfa Trial verzi, jejíž testování končí již 1.8. 2011.

  • Alfa Trial testování Battlefieldu 3 probíhá od 20.7. do 1.8. 2011
  • Beta testování Battlefieldu 3 bude probíhat v září (September) 2011

Otázka: Co je uzavřený Alfa Trial test Battlefieldu 3?

Odpověď: Je to silně technicky zaměřený test, kde je hlavním cílem provedení několika testů zaměřených na servery v rámci přípravy na spuštění hry, požadující určité množství online hráčů, k zajištění, že konečné zážitky budou stejně tak zábavné jako jednoduché jak to jen půjde.

Otázka: Je toto ta Beta slíbená majitelům Medal of Honor: Limitovaná Edice?

Odpověď: Ne, toto je Alfa Trial, to znamená, že tento software stále není ve vývojovém stádiu „Beta“. Otevřená Beta začíná v září. Přesné datum, kdy se budou moci hráči Medal of Honor: Limitovaná Edice připojit do Bety, bude oznámeno později.

Otázka: Mohu se připojit do uzavřeného Alfa Trial testu Battlefieldu 3?

Odpověď: Alfa je uzavřený test a je pouze na pozvánky. Pokud chcete mít šanci, abyste byli pozváni, ujistěte se, že odebíráte náš newsletter a ujistěte se, že váš Veteránský status je co nejaktuálnější.

Nedáváme žádné klíče do Alfy skrze žádnou sociální síť (Facebook/Twitter).

Nedávno byly uživatelům rozesílány zprávy o BF3 Betě pro majitele Medal of Honor: Limitovaná Edice. Co to vlastně je?

Odpověď: No, zpráva která vám přijde říká, že máte možnost hrát BF3 Betu v září 2011. Není to ale žádná vstupenka nebo kód. Pokud jste si koupili hru Medal of Honor [Limitovanou nebo Tier 1 Edici] s nálepkou Battlefield 3 Beta na obalu, jste oprávnění hrát BF3 Betu, která bude probíhat v září. Pokud jste nedostali žádnou zprávu, ujistěte se, že ve svém EA Profilu máte aktivované získávání novinek od EA. A pokud jste nedostali žádnou zprávu a vlastníte Medal of Honor: Limitovaná Edice [nebo Tier 1 Edice], jste stále oprávnění hrát betu, která bude v září. *(Neplatí pro majitele hry z druhé ruky.)

Pokud Vás zajímají nějaké další informace o Alfa testu, můžete je najít ve starším článku, kde jsou zodpovězeny další otázky. Plus tu mám vtipný obrázek, který zh1nt0 přidal ke článku 🙂 „Mohu dostat Alfa nebo Beta klíč?

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

10 komentářů

Napsat komentář