Otázky a odpovědi ohledně balíčků Physical Warfare Pack a Back to Karkand

Mezi hráči (převážně v zahraničí než v našich končinách) se objevuje vlna nevole ohledně oznámených DLC (stažitelný balíček) Back to Karkand a Physical Warfare Pack.

V případě Back to Karkand přijde hráčům, že toto má být standardní výbava hry již od začátku, ale někteří si neuvědomují a nebo ani nevědí, že tento balíček bude dostupný až po vydání Battlefieldu 3, nebude tedy dostupný okamžitě v den vydání. Takže nemůže být součástí původní hry, protože by pravděpodobně nebyl ani včas dokončen.

Pokud jde o druhý oznámený balíček Physical Warfare Pack, tak se hráči obávají nevyváženosti hry ve prospěch těch, kteří budou tento balíček mít. DICE nás ale chce uklidit a a sděluje, že tento balíček bude sloužit hlavně k rozšíření výbavy hráče a nebude mu dávat žádné extrémní výhody, které by hru udělali nevyváženou.

Aby se tedy předešlo dalším obavám a nezodpovězeným otázkám, sepsal dnes komunitní manažer Daniel „zh1nt0“ Matros otázky a odpovědi k těmto dvěma DLC.

Otázka: Je balíček Physical Warfare Pack dostupný ve všech všech regionech nebo jenom ve Velké Británii?

Odpověď: Bude dostupný po celém světě u vybraných prodejců. Ve Velké Británii byl akorát poprvé oznámen. Bližší informace pro ostatní země a prodejce budou oznámeny později.

Otázka: Bude kvůli balíčku Physical Warfare Pack hra nevyvážená?

Odpověď: Tyto tři exkluzivní věci obsažené v balíčku Physical Warfare Pack byly speciálně vybrány, aby nebyly příliš silné, nečinili hru nevyváženou a ani jinak neškodili hratelnosti.

Otázka: Proč bych měl chtít balíček Physical Warfare Pack?

Odpověď: Vlastněním těchto věcí budete mít pestřejší arzenál, ale nezískáte žádnou výraznou výhodu na bojišti.

Otázka: Je rozšiřující balíček Back to Karkand exklzivní pouze pro předobjednávající?

Odpověď: Ne. Bude možné ho koupit i samostatně, pokud nechcete předobjednávat Battlefield 3. Back to Karkand bude dostupný pro všechny ve stejnou dobu a nebude záležet na tom jestli ho máte z předobjednávky Battlefieldu 3 nebo koupený samostatně.

Otázka: Kdy bude rozšiřující balíček Back to Karkand vydán?

Odpověď: Momentálně nemáme stanovené datum vydání rozšiřujícího balíčku Back to Karkand.

Otázka: Kolik bude samostatný rozšiřující balíček Back to Karkand stát?

Odpověď: Momentálně jsme neoznámili žádnou cenu. Nicméně, je zdarma součástí Limitované Edice Battlefieldu 3.

Otázka: Musím si vybírat jestli chci balíček Physical Warfare Pack nebo rozšiřující balíček Back to Karkand jako svůj bonus k předobjednávce?

Odpověď: Ne. Neexistuje možnost předobjednat Battlefield 3: Limitovaná Edice a nezískat zdarma rozšiřující balíček Back to Karkand. A navíc k tomuto u vybraných prodejců po celém světě získáte balíček Physical Warfare Pack.

Otázka: Proč poskytujete předobjednávkové bonusy?

Odpověď: Protože věříme v odměňování našich stálých fanoušků speciální nabídkou – jako je například rozšiřující balíček Back to Karkand zdarma.

 

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

33 komentářů

Napsat komentář