Otázky a odpovědi ohledně balíčku Physical Warfare Pack

Naši kolegové z americké komunitní stránky Planet Battlefield, připravili soupisku otázek a odpovědí, které padli na Alana Kertze (známého pod přezdívkou Demize99, jen že pracuje v DICE jako starší designér hratelnosti a má na starosti balancování zbraní apod.) s tématikou ohledně balíčku Physical Warfare Pack.

Pro ty, kteří to nechtějí číst celé, tu mám menší shrnutí:

  • v BF3 nebude žádná možnost, jak si navýšit zdravý (brnění) nebo snížit poškození, které budete od zbraní získávat
  • Physical Warfare Pack je opravdu exkluzivní záležitost jen pro předobjednávající a nebude možné ho poté jinak získat (je jako poděkování za loajalitu a důvěru)
  • flešetová munice (šipková průrazná munice) do polo-automatické brokovnice DAO-12 sice projde tenkým materiálem (jako ploty, dřevěné budky, vojáci), za to ale bude dávat menší poškození
  • flešetová munice bude mít stejnou přesnost a stejný dostřel, jako standardní munice do polo-automatické brokovnice DAO-12
  • standardní munice do polo-automatické brokovnice DAO-12 neprojde skrze žádný materiál, ale za to bude dávat větší poškození

A ti, co by si to rádi přečetli celé, tu mám přeložený „rozhovor“ z Twitteru:

rcenters : Říkal jsi, že nebude žádné „magnum ammo“ nebo „body armor“ před nějakou dobou, ale nyní víme, že DAO-12 dostane „šipkové náboje k průrazu obrnění“, takže jak?

Demize99: Za to, že projdou skrze nějaké obrnění (dřevo, plech…) je i nějaká cena, dávají menší poškození.

Power2ouse : Typuji, že flešetová munice dává menší poškození než standardní, nebo jak to je?

Demize99: Vskutku takto.

tfk777: Žádný balíček Physical Warfare Pack pro Spojené Státy? Také bychom raději měli dostat něco exkluzivního…

Demize99: Počkejte si na to.

Demize99: Předtím, než všichni začnete „omg magnum ammo“, průrazné náboje přicházejí s menší poškozením. A je také unikátní díky flešetům.

GamerOfFreedom : Takže jak je to s obrněním? Pamatuji si, že jsi říkal, že nebude žádné Magnum Ammo nebo Body Armor.

Demize99: Žádné vylepšení „body armor“. Standardní munice nedokáže projít skrze žádný materiál. Flešetová munice dokáže, za cenu nižšího poškození.

rcenters: Znamená to, že budou nějaké vylepšení s „body armor“, nebo to bude dané jednotlivými třídami jako v BF2?

Demize99: Ne, standardní munice nemá žádnou průraznost. To je vše co to znamená.

ConorPFitz: Mám otázku ohledně DLC pro BF3. Budou mapy fungovat jako VIP systém v BC2? Jsou ty zbraně odemykatelné?

Demize99: Žádné komentáře, k tomu jak DLC budou fungovat.

JGrasli: Nech mě to ujasnit pro všechny; BF3 – žádné „body armor“, žádné „magnum ammo“ (kromě flešetových nábojů), žádné vylepšené exploze (Explmk2) ani lepší míření?

Demize99: Flešetové náboje do brokovnice dávají menší poškození. ŽÁDNÉ MAGNUM. Žádný Body Armor. Žádné Explmk2. #Žádné další komentáře k ostatním zbraním…

rcenters: Takže jaké bude mít BF3 rozvržení povolání? Recon, Assault, Engineer, Support jako v BF 2142, nebo Recon, Assault, Medic, Engineer jako v BF BC2?

Demize99: Ohledně povolání uslyšíte ještě dost v budoucnu.

Jkoverlord: Pamatuji si, že jste říkali že nepůjde nijak vylepšit život ani poškození co budou zbraně dávat, to bylo to nejlepší rozhodnutí.

Demize99: A stále to je pravda. Nemyslím si, že je správný, když si hráč může navýšit účinnost poškození a to jakkoliv. Teď už je to vybalancované.

arc7891: Takže, flešetová munice má stejnou přesnost a stejný dostřel jako standardní munice, že?

Demize99: Ano.

Silver_Rook: Otázečka… tyhle bonusy k předobjednávkám? jsou dostupné pro všechny, po čase a navýšení ranku? nebo jsou OPRAVDU EXKLUZIVNÍ?

Demize99: The Physical Warfare Pack je kompletně exkluzivní. Není jiná cesta jak získat tyto 4 věci.

Nathan__f : No, to je dobré slyšet. Ale jaký je účel průrazné munice, když zde není žádné přídavné obrnění?

Demize99: Projde skrze materiály, skrze které normální munice neprojde, včetně průrazu skrze vojáky.

Demize99: Projde skrze vojáky a tenké materiály, zatímco normální munice ne… ale také flešetová munice bude dávat menší poškození.

MongolianGnome: Takže tahle průrazná munice bude mít nějakou průraznost skrze materiály, zatímco standardní munice bude mít malou nebo žádnou průraznost?

Demize99: Přesně.

Demize99: Projde skrze tenké zdi a vojáky, což normální munice ne. Ale za cenu, že flešetová munice dává menší poškození.

Psychnapple: Ou, super – to se mi líbí. Tenké zdi podobné plechovým jako jsou třeba na Isla Innocentes, dřevěné domy jako jsou v Laguna Presa? Takového něco?

Demize99: Jo, takovýto typ.

Demize99: Další osvětlení situace s Body Armor: V BF3 není žádná možnost, jak si navýšit zdravý (brnění) nebo snížit poškození, které budete od zbraní získávat. Tečka.

Power2ouse: Proč jsou ty 4 věci exkluzivní a nejsou normálně odemykatelné ve hře… začíná to vypadat, že jste to chlapci celkem pos***i.

Demize99: Chtěli jsme dát našim loajálním fanouškům něco extra, co bude říkat „Díky za předobjednání.“ Myslím že balíček PWP je dobrý způsob jak na to.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

37 komentářů

Napsat komentář