Otázky a odpovědi ohledně zbraní v Battlefieldu 1

Kromě včerejšího teaser traileru na Battlefield 1 a artworků, došlo včera také ke spuštění nové oficiální BF1 stránky, kde se dozvídáme různé informace o zbraních. Jednou z novinek je také rozhovor mezi designérem zbraní Julianem Schimekem a streamerem z Twitch.tv vystupujícím pod přezdívkou Darkness429. Ten měl šanci se Juliana zeptat na několik otázek ohledně zbraní v Battlefieldu 1.

Kromě toho pro vás máme včerejší teaser trailer v lepší kvalitě a na Youtube. Takže jakmile se ještě jednou pokocháte, tak se rovnou pusťte do čtení otázek a odpovědí o zbraních v Battlefieldu 1 😉

Otázky a odpovědi ohledně zbraní v Battlefieldu 1

Darkness_429: Jaký má člověk z těch zbraní pocit, ve srovnání s předchozími hrami ze série Battlefield?
Julian Schimek:
Zbraně ve hře Battlefield 1 jsou trošku víc specializované. Aby z nich člověk dostal maximum, musí znát jejich přednosti a slabiny a používat ty správné zbraně v správných situacích. Pokud nějakou zbraň dobře použije, přinese mu to větší uspokojení než kdy dříve.

Darkness_429: Bude hráčům Battlefieldu připadat vybavení povědomé?
Julian Schimek:
Naše vybavení sice vypadá jinak, ale při jeho používání se budete cítit jako doma. První světová válka přinesla inovace, mezi kterými byly nejenom takové věci jako tanky a protipancéřové střely, ale také různé zdravotnické a průzkumnické vybavení, což způsobilo revoluci v dalším století válek.

Darkness_429: Můžu si zbraně nějak upravovat podle sebe?
Julian Schimek:
Většina zbraní umožňuje nasazení bajonetu nebo úpravu pažby, a také je možné měnit přiblížení mířidel. Máme také úžasné zbraňové skiny, o kterých toho víc řekneme v nadcházejících měsících.

Darkness_429: Jak budou fungovat zbraně na dlouhou vzdálenost, například odstřelovací pušky?
Julian Schimek:
Jejich používání bude hráčům, kteří v hrách ze série Battlefield rádi dělají odstřelovače, připadat povědomé, ale není úplně totožné. Hlavní změna spočívá v tom, že největší účinnosti dosáhnete, když budete mít od svého cíle tu správnou vzdálenost. Nejde jenom o to být co nejdál. Budete se muset postarat, abyste nebyli příliš blízko, ale ani příliš daleko.

Darkness_429: Sehrávají v boji na krátkou vzdálenost významnou roli ruční zbraně?
Julian Schimek:
Situace, kdy jste se k nepřátelům dostali blízko a do osobního boje, byly během první světové války mnohem běžnější než během ostatních válek 20. století. Abychom toho využili, navrhli jsme celou řadu různých typů ručních zbraní. Každý z nich má jinou rychlost útoku a velikost poškození.

Zdroj: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

3 komentáře

 • Stahl_Sniper napsal:

  No, a teraz si to prečítajte ešte raz pomaly a zistite, že proste absolútne nič nového sme sa nedozvedeli 😀 a teraz nehejtujem to nie! Ale sa zamyslite napr. Darkness_429: Jaký má člověk z těch zbraní pocit, ve srovnání s předchozími hrami ze série Battlefield?
  Julian Schimek: Zbraně ve hře Battlefield 1 jsou trošku víc specializované. Aby z nich člověk dostal maximum, musí znát jejich přednosti a slabiny a používat ty správné zbraně v správných situacích. Pokud nějakou zbraň dobře použije, přinese mu to větší uspokojení než kdy dříve. (a doteraz napr v BF4 to bolo ako? FAMAS vs AK 12 sú úplne iné zbrane do iného terénu, teda nič nového)
  alebo, Darkness_429: Jak budou fungovat zbraně na dlouhou vzdálenost, například odstřelovací pušky?
  Julian Schimek: Jejich používání bude hráčům, kteří v hrách ze série Battlefield rádi dělají odstřelovače, připadat povědomé, ale není úplně totožné. Hlavní změna spočívá v tom, že největší účinnosti dosáhnete, když budete mít od svého cíle tu správnou vzdálenost. Nejde jenom o to být co nejdál. Budete se muset postarat, abyste nebyli příliš blízko, ale ani příliš daleko.(a doteraz to bolo ako?)
  😀

  • Ha3x napsal:

   Podlá toho čo som si prečítal na battlefield.com (tu to je iba skopírované) tak snipera nebude jak v BF4 kde si mohol trafiť ciel aj na 1km (HeadShot). Podlá mňa náboj v 500m (projektil) zmizne alebo zmeny dráhu dopadu.

   A tiež v BF1 nebudú primárne zbrane iba automatické ale jak aj video naznačuje tak aj obušok s ostňami. Preto tam píšu že budeš musieť sa rozhodnúť v správnych situáciách čo použije na blízko a čo na diaľku 😀

   V zákopoch samozrejme nezoberiem guľomet jak je v ukážke ktorí strieľa náboj za 0.5 sekúnd 😀 Tiež berte na vedomie že je to prvá svetová

Napsat komentář