Otevřený betatest Battlefieldu 1 je spuštěn pro všechny! + HW nároky

Aktualizace: Portál Eurogamer.cz před chvílí zveřejnil HW nároky, které se mu podařilo najít na fóru EA. Není specifikováno zda-li se jedná o minimální či doporučené HW nároky, pravděpodobněji však jde o minimální:

  • Operační systém: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 či Windows 10
  • DirectX: 11
  • CPU: Core i5 6600K nebo AMD FX-6350
  • GPU: nVidia GeForce GTX 660 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 2GB
  • RAM: 8GB
  • Internetové připojení: 512kbps nebo lepší
  • HDD: 40GB

Původní článek: Včera si betaverzi Battlefieldu 1 mohli zahrát jen hráči zaregistrovaní do programu Battlefield Insider a dnes je betatest přístupný všem!

Betaverze Battlefieldu 1 je dostupná na PC, Xbox One, PlayStation 4 a testování bude probíhat od dnešního dne až do čtvrtka 8.9.2016. Dostupná mapa je Sinajská poušť a to v režimech Rush a Conquest.

Jak získat přístup k betaverzi Battlefieldu 1?

Pokud se tedy chcete zůčastnit, tak postup je jednoduchý. Na PC je potřeba zajít do Origin obchodu, například skrze program Origin. Zajít do sekce „hry zdarma“ (Free Games), najít v ní Battlefield 1 Open Beta a dát Download (stáhnout). Případně ji můžete najít i na webových stránkách obchodu.

Podobný postup je i pro hráče na konzolích Xbox One a PlayStation 4. Zde však využijte interní obchody jednotlivých konzolí (MS Store a PS Store) a najděte zde položku Battlefield 1 Open Beta.

Velikost hry je na konzolích kolem 6.5 GB a na PC něco málo přes 7 GB dat. Pokud již hrajete, tak se klidně podělte o svoje zážitky a dojmy z betaverze Battlefieldu 1 v komentářích 🙂

bf1_beta_origin

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář