Oznámení Star Wars Battlefront Season Pass a herní edice Ultimate

Více času v jedné hodně vzdálené galaxii není nikdy na škodu

rendition1.img (2)

Účastníci betatestu Star Wars Battlefront,

Jsme potěšení vaším zájmem o betaverzi a velmi si vážíme veškerých názorů a připomínek, které jsme od vás obdrželi. Máme pro vás několik novinek, které se vám snad budou zamlouvat. První z nich je prodloužení betatestu hry i fungování doprovodné aplikace o další den (tzn. do úterý 13. října / októbra)!

Den navíc přinese nejen delší čas na hraní, ale také prostor k analýze několika dalších aspektů Star Wars Battlefront a provedení nových technických testů. Užijte si prodlouženou dobu a neváhejte nám i nadále zasílat své připomínky a nápady!

Rovněž bychom rádi představili program Star Wars Battlefront Season Pass, zahrnující čtveřici chystaných rozšíření plných nového obsahu, který vás zavede na nová místa v jedné hodně vzdálené galaxii. Majitelé Season Passu pro Star Wars Battlefront také získají dvoutýdenní přednostní přístup ke každému z nich a exkluzivní gesto „I Shot First“.

Poslední dnešní novinkou je Star Wars Battlefront Ultimate Edition, která zahrnuje vše, co obsahuje Star Wars Battlefront Deluxe Edition plus Star WarsBattlefront Season Pass.

Nezapomeňte pravidelně navštěvovat stránku StarWarsBattlefront.com/SeasonPass, kde najdete data vydání a další podrobnosti o jednotlivých rozšíření.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

7 komentářů

Napsat komentář