Páteční dostaveníčko na bojišti s vývojáři

Máte plány na pátek 19.12.2014? Pokud ne můžete se pokusit vykuchat nějakého vývojáře ze studia DICE. Mezi 20:00 a 23:00 se na předem oznámených serverech BF4 na všech platformách objeví několik vývojářů ze studia DICE. A pokud se do hry nedostanete, můžete sledovat komentovaný živý stream.

Plánujete, že si v pátek zahrajete Battlefield 4? To my také, proto chceme, abyste se k nám přidali! 19. prosince máte příležitost potkat se ve hře s vývojáři ze studia DICE. V rámci této steamované akce se můžete těšit na živě komentované zápasy v režimu Conquest, bude prostor i na pokládání vašich zvídavých dotazů a mnoho dalších věcí.

Jak se zapojit do bojů na PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 a PlayStation 3? Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Informace o přístupu k serverům budou sdíleny na začátku živého vysílání. Hledejte servery pojmenované jako „Gaming With DICE <Region> ##“. Nezoufejte, pokud se do hry nedostanete. Zapněte si náš stream a sledujte ten obrovský chaos a zkázu totální války.

Průvodci touto akcí budou producent David Sirland (@tiggr_) a komunitní manažer Dan Mitre (@dan_mitre). Komentování frenetických bojů se ujmou renomovaní hráči Battlefieldu 4 – Charlie „LevelCap“ Goldberg (@levelcapgaming) a Timothy „Darkness429“ Havlock (@darkness429).

Nezapomeňte, již tento pátek se na vás těšíme na bojišti!

Zdroj Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

2 komentáře

Napsat komentář