PBBans s kontrolou MD5 hashe; nové označování zabanovaných hráčů na Battlelogu

Před několika dny služba PPBans aktivovala kontrolu MD5 hashe pro herní soubory, avšak neobešlo se to bez problémů. Některým hráčům se totiž začal objevovat problém při připojování na server:

MD5Tool Mismatch: Update\Patch\Data\cas_50.cas (len=2048)

Důvodem může být jen prostě chybný soubor nebo také úprava pomoci Tweakeru, který mění barvy v Battlefieldu 3. Jelikož se ale jedná o PBBans, které nemají s DICE nic společného, nebudou za to banovat a nechtějí aby hráči měli tyto problémy. Na spřáteleném webu Battlefield-Inside.de přišli s jednoduchým řešením, takže pokud máte tento problém vyzkoušejte následující postup:

  • Přejděte do složky Data, kterou naleznete v „C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Patch\Data“ (nebo tam, kde jste nainstalovali Battlefield 3 Vy).
  • Najděte soubor „cas_50.cas“ a smažte jej.
  • Spusťte Origin, a u Battlefieldu 3 zvolte „Opravit instalaci“.

Pozor, PBBans je služba pro administrátory serverů (pouze na PC), která sdružuje databázi podvodníků a pokud je na serveru tato služba aktivována, nedovolí hráčům ze zabanováného seznamu se připojit (něco jako GGC). Nejedná se o PunkBuster ani DICE, ti použití Tweakeru stále budou banovat!


Na Battlelogu bylo zavedeno nové označování hráčů, kteří byli zabanováni z důvodu podvádění apod. Jedná se o velký červený obdélník s nápisem „BANNED“. Co myslíte Vy? Je to příliš drastické nebo je potřeba podvodníky viditelně označit?

Zdroj: Battlefield-Inside.de #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

17 komentářů

Napsat komentář