PBBans s kontrolou MD5 hashe; nové označování zabanovaných hráčů na Battlelogu

battlefield-1-nejlevneji-banner

Před několika dny služba PPBans aktivovala kontrolu MD5 hashe pro herní soubory, avšak neobešlo se to bez problémů. Některým hráčům se totiž začal objevovat problém při připojování na server:

MD5Tool Mismatch: Update\Patch\Data\cas_50.cas (len=2048)

Důvodem může být jen prostě chybný soubor nebo také úprava pomoci Tweakeru, který mění barvy v Battlefieldu 3. Jelikož se ale jedná o PBBans, které nemají s DICE nic společného, nebudou za to banovat a nechtějí aby hráči měli tyto problémy. Na spřáteleném webu Battlefield-Inside.de přišli s jednoduchým řešením, takže pokud máte tento problém vyzkoušejte následující postup:

  • Přejděte do složky Data, kterou naleznete v "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\Update\Patch\Data" (nebo tam, kde jste nainstalovali Battlefield 3 Vy).
  • Najděte soubor "cas_50.cas" a smažte jej.
  • Spusťte Origin, a u Battlefieldu 3 zvolte "Opravit instalaci".

Pozor, PBBans je služba pro administrátory serverů (pouze na PC), která sdružuje databázi podvodníků a pokud je na serveru tato služba aktivována, nedovolí hráčům ze zabanováného seznamu se připojit (něco jako GGC). Nejedná se o PunkBuster ani DICE, ti použití Tweakeru stále budou banovat!


Na Battlelogu bylo zavedeno nové označování hráčů, kteří byli zabanováni z důvodu podvádění apod. Jedná se o velký červený obdélník s nápisem "BANNED". Co myslíte Vy? Je to příliš drastické nebo je potřeba podvodníky viditelně označit?

Zdroj: Battlefield-Inside.de #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

17 komentářů

Napsat komentář