PF 2016!

Máme tu první vteřiny v roce 2016 a náš web slaví krásných 5 let! Za to, že jsme došli až sem, vděčíme nejen DICE a naším partnerem (ať už současným ale i minulým), ale hlavně Vám, naším čtenářům. Pouze díky Vám má tento web smysl a píše články.

Proto Vám já a celý tým BF-blog přejeme krásný Nový rok a mnoho úspěchů, ať už v reálném životě nebo na bojišti v Battlefieldu. Hlavně ať je letos lepší než ten minulý! V novém roce se pro Vás pokusíme přinášet zajímavé články a také připravujeme pro Vás ligu, nové akce a hlavně mnohem mnohem více soutěží. Ano, víme že rok 2015 nepatřil mezi ty nejlepší v naší historii, nicméně věříme, že od nového roku se to všechno zlepší. Vše děláme hlavně pro Vás, naše čtenáře, díky kterým jsme se dostali až sem a doufáme, že si udržíme Vaši přízeň i v tomto roce, abyste měli chuť se k nám vracet znovu a znovu.  Pour féliciter 2016!

Pojďme si tedy shrnout pár statistik za uplynulý rok 2015. Napsali, přeložili a jednodušeji řečeno vytvořili jsme pro Vás 387 článků. Celkově jste napsali 1 523 komentářů. Více statistik bohužel nevíme momentálně získat. Za tyto nádherné čísla vděčíme hlavně Vám „naším čtenářům“. Abychom Vás trošku navnadily, tak od nového roku se můžete těšit na pár zásadních změn co se týče webu.  ?

Děkujeme Vám za všechno, byli jste úžasní!

Váš tým BF-BLOG

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

5 komentářů

Napsat komentář