PLAYzone.cz: Serverová soutěž o ceny

PLAYzone.cz si pro Vás na měsíc červen nachystalo zajímavou soutěž nebo chcete-li tak akci, kde není za úkol zodpovědět otázky, ale nahrát co nejvíce bodů pro svůj tým na určených serverech! Vyhrát můžete Battlefield 3 trika, 16-slotový server pro BF3 či nejnovější výtisky časopisu SCORE. Body se budou počítat z těchto serverů:

Umístění jednotlivých soutěžních týmů můžete nalézt zde. Přesný popis této akce na PLAYzone.cz:

Od naší dosud první serverové soutěže v Battlefield 3, ve které jsme se společností NVIDIA Česká Republika hráli o akční Mass Effect 3, už uplynul nějaký ten čas a během něj jsme si pro vás přichystali novou akci. Ta bude mnohem větší, o více cen a zapojíte se do ní rovnou v týmech!

Počínaje pátkem 1. června a konče sobotou 30. června se na všech našich NVIDIA serverech začnou započítávat registrovaným týmům statistiky, jež třem nejlepším vynesou pěkné ceny. Ty do soutěže věnovali sponzoři eSubaWear, FakaHeda, SCORE a konkrétně se jedná o:

  1. místo – 5 x Battlefield 3 tričko od eSubaWear.eu
  2. místo – public server pro 16 hráčů od FakaHeda.eu
  3. místo – 5 x herní magazín SCORE

Důležité je ale zmínit, že statistiky se nezapočítávají automaticky, nýbrž pouze hráčům z registrovaných týmů. Pokud se tedy chcete zúčastnit, musíte svůj tým nahlásit na emailové adrese nax@battlefield-3.cz, jako předmět uvést „BF3 PZ Cup“ a do zprávy napsat název týmu + herní nicky z Battlelogu všech pěti hráčů.

A co že se vlastně do statistik započítává? Dohromady u všech pěti hráčů celkové nahrané body, headshoty a všechna zabití, z nichž se pak udělá průměr a vyhlásí vítězové. A jak se to celé bude bodovat? Velmi jednoduše. V těchto třech disciplínách (body, headshoty, zabití) budou ohodnoceny vždy tři nejlepší týmy. První získá tři body, druhý dva body, třetí jeden bod. Poté se body sečtou a vytvoří se pořadí.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář