PLAYzone.cz: Serverová soutěž o klávesnici SteelSeries Shift

Herní portál PLAYzone.cz rozjíždí další serverovou soutěž, kde je tentokrát hlavní výhrou moc hezká klávesnice SteelSeries Shift. Úkolem je v období od 15.10. do 14.11. nasbírat co nejvíce bodů na 2 vybraných serverech:

Více informací už obsahuje původní zpráva:

Po kratší odmlce přinášíme už čtvrté vydání naší serverové soutěže v Battlefield 3. Tentokrát hrajeme o klávesnici SteelSeries Shift, a to v disciplíně počtu celkových nahraných bodů na našich dvou serverech (64 a 32), takže neoficiální heslo soutěže by mohlo být „Pař až si odvaříš klávesnici a získej novou a ještě našlapanější.„.

Ve zkratce půjde tedy o to, abyste nahráli co nejvíce bodů na jakémkoliv našem serveru a dostali se mezi čtyřku nejlepších. Změna, kterou jsme zavedli už minule ve finále, je totiž v tom, že nejprve probíhá kvalifikace o čtyři místa* a z těch následně nastoupí jejich držitelé do souboje v SQD s časovým omezením na 15 minut. Kdo vyhraje, bere klávesnici SteelSeries Shift.

Startujeme v pondělí 15. října a končíme ve 14. listopadu ve 23:59, kdy se dozvíme jména čtyřech nejlepších, co proti sobě nastoupí o výhru. Průběžné statistiky můžete jako vždy sledovat na adrese http://www.playzone.cz/nvidia-bf3-cup-statistiky-4.

* Soutěž platí pouze pro hráče z Čech a Slovenska.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář