Playzone turnaj 4vs4 Squad Rush

Portál Playzone.cz pořádá svůj první turnaj v BF3. Hrát se bude Squad Rush a to 4vs4. Týmy které mají zájem se můžou přihlásit ZDE. Počet týmů, které se mohou přihlásit je celkem 8 (v případě velkého zájmu je možnost navýšení počtu). Proto kdo má zájem ať neváhá a registruje se.

Je nám tou milou povinností oznámit první turnaj ve hře Battlefield 3, která se oficiálního vydání na domácím trhu dočkala teprve včera. Soutěž s názvem Battlefield 3 4vs4 Squad Rush Welcome Tournament bude zahájena v sobotu 5. listopadu v 18:00 a bude se hrát systémem základních skupin s následným play-off pro ty nejlepší, a to vše v módu Squad Rush ve čtyrčlenných týmech.

REGISTRUJ SE DO PRVNÍHO TURNAJE V BATTLEFIELD 3 NA PLAYZONE.CZ!

Registrace do turnaje již byly zahájeny a potrvají až do pátku 4. listopadu 17:00. Poté zapsané týmy budou rozděleny do skupin, které jsou zatím plánované dvě po čtyřech týmech s tím, že do play-off postoupí dva nejlepší. Při větším zájmu ale bude počet míst v turnaji navýšen a tím i zřejmě počet postupujících do play-off.

Důkladnou pozornost by pak všichni zúčastnění měli věnovat přečtení pravidel turnaje, které naleznou ZDE. Momentálně se nesoutěží o žádnou cenu – nejprve chceme zmapovat zájem o Battlefield 3 na soutěžní úrovni a poté podle něho zařadit i dotované turnaje. Brzy se navíc můžete těšit i na turnaje v dalších módech.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

24 komentářů

Napsat komentář