Podrobnosti jak získat denní dávku Scraps

Pokud vás zaujala nová funkce, kdy budete moci získat denně 100 Scraps (startuje zítra 30.3.2017) pro nákup nových vzhledů a dalších položek ze směnárny, určitě tento článek nepřehlédněte. Hra vás totiž automaticky neobdaruje 100 Scraps jen za přihlášení do multiplayeru, ale bude nutné si je „vydělat“. Jak?

Denně můžete získat až 100 Scraps

Nové informace přináší menší rozdíl a to, že můžete získat „až“ 100 Scraps odehráním kola, výhrou či tím, že se umístíte na konci kola v přehledu nejlepších hráčů. Každá tato akce vás totiž odmění určitým množstvím Scraps a pokud se vám podaří splnit všechny, získáte oněch 100 Scraps. Vše je samozřejmě limitováno na den, takže opakováním akcí další Scraps nedostanete.

Seznam odměn/1 za den:

  • 50 Scraps získáte za odehrání jednoho kola. Scraps získáte na konci (po zobrazení obrazovky „End of Round“) vašeho prvního kola daného dne.
  • 25 Scraps získáte za vyhrané kolo. Podobně jako v předchozím případě, jen tentokrát musíte být v týmu vítězů.
  • 25 Scraps za umístění se v tabulce nejlepších. Jakmile se alespoň jednou objevíte na konci kola mezi nejlepšími hráči, získáte svojí denní porci Scraps (je jedno zda bude zviditelněni vícekrát, stále získáte jen 25 Scraps).

Pokud tedy splníte všechny 3 akce každý den, získáte každý den 100 Scraps vlastně jen tak za nic. Řekl bych, že se rozhodně jedná o zajímavý způsob udělování této měny. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Battlefield Forum

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář