Pokec mezi komunitním manažerem Battlefieldu a Call of Duty + video otravného zh1nta

Obrázek z videa, kde zh1tn0 otravuje moderátory živého přenosu z komunitní místnosti na GC

Dnes jsem byl upozorněn na vcelku zajímavý pokec mezi komunitním manažerem pro sérii Battlefield, Danielem ‚zh1nt0‘ Matrosem a komunitním manažerem pro sérii Call of Duty, Robertem ‚fourzerotwo‘ Bowlingem. Pokud čtete různé herní server, obvykle se tam dočtete mezi rivalitou společností Electronic Arts a Activision, vlastně ani hráči sérii BF a CoD nejsou výjimkou a neustále mezi sebou válčí o to, která hra je lepší.

Když si ale mezi sebou na Twitteru pokecají dva komunitní manažery jde rivalita někam a důležité je si hlavně zahrát. Podívejme se tedy o čem si pokecali:

„GamesCom je za mnou! Strávil jsem hodinu hraním multiplayeru @Battlefieldu 3 s přáteli z DICE, prostě to miluji! A také, Batman: Arkham City = úžasné“ napsal fourzerotwo

„Byla to úžasná sešlost! Dostanu tvé známky 😉 opatruj se Robe! COD má štěstí, že těmá :)“ odpověděl zh1nt0

„Slibuji ti, že nikdy nezískáš známky od fourzerotwo. To je výzva můj příteli. Pojď si pro ně a získáš kulku mezi oči.“ reagoval na to fourzerotwo

„Chci detaily.“ vložil se do toho David ‚locust9‘ Goldfarb, vedoucí designér Battlefieldu 3

„Je to pravý válečník.“ odpověděl mu fourzerotwo

„Ale prosím tě, zabití nožem, je zabití nožem.“ reagoval zh1nt0

„Dobrá poznámka. Až ta hra vyjde, musíme to uskutečnit.“ zakončil to fourzerotwo

Takže pro všechny, důležité je si zahrát a bavit se 😉 Dokazuje to i sám zh1nt0, když během včerejšího živého přenosu z komunitní místnosti na Gamescomu, otravoval kde se dalo 😀 (thx Blond3r)

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

17 komentářů

Napsat komentář