Poslední soutěžní den o DLC In the Name of the Tsar

První dva dny soutěže byly více než úžasné. Dohromady se zatím zapojilo již přes 100 soutěžících a stále to narůstá. Za tuto obrovskou podporu Vám děkujeme a už za pár týdnů se můžete těšit znovu na další soutěž. Bez dalšího zdržování pojďme si představit včerejšího výherce a následně i dnešní poslední soutěžní otázku.

Výhercem v pořadí druhého DLC balíčku se stává „o.kralovec@…“. Výherci gratulujeme a přejeme prijmené hraní. Email může očekávat v průběhu dnešního dne.

Otázka pro poslední soutěžní den č. 3 (středa)

V jakých dvou městech sídlí herní studio DICE?

Své odpovědi zasílejte na email: „blackwatch68@bf-blog.cz“. Odpověď na otázku najdete na webu (dice.se). Hodně štěstí. 🙂

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Původní článek

Naše poslední soutěž měla obrovský úspěch a líbila se nejen Vám ale i EA. Vaše zpětná vazba byla opravdu ohromující, přičemž nejvíce ze všeho jste žádali více soutěží. To jsme se rozhodli spolu s EA splnit a proto Vám přinášíme další soutěž o ještě lepší kousky.

Tentokrát však nebudete vyhrávat trička a Steelbooky ale rovnou si zasoutěžíte o poslední DLC do Battlefield 1 In the Name of the Tsar. Jde o zatím největší dodatek pro Battlefield 1, který s sebou přináší mráz a zimu v dalekém Rusku spolu se 6 novými mapami, 15 zbraněmi, novou armádou a dalšími bonusy. Více o tomto rozšíření se dočtete ZDE

3 výherci během 3 dnů

Během následujících tří dnů (pondělí, úterý, středa) oznámíme až 3 vítěze. Každý den jednoho, který získá přístup k DLC balíčku Battlefield 1 In the Name of the Tsar. Odměny už znáte, pojďme se však podívat na soutěžní pravidla.

Zapojení se do soutěže nebylo nikdy jednodušší. Stačí, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku pro daný den a svoji odpověď zašlete na email, který je uveden níže. Následně budou sklizeny všechny odpovědi a z nich vylosován jeden výherce pro daný den. Soutěžní otázky se budou vždy po konci dne obměňovat a tak nezapomínejte neustále kontrolovat nejnovější články na našem webu. V případě, že Vám podaří vyhrát DLC balíček už v první den, nemůžete se zúčastnit dalších soutěžních dnů. Opětovné zasílány emailů se trestá vyloučením ze soutěže.

Otázka pro den č. 1 (pondělí)

Napište nám názvy 6 nových map, které se sebou přineslo DLC Battlefield 1 In the Name of the Tsar.

Své odpovědi zasílejte na email: „blackwatch68@bf-blog.cz“. Odpověď na otázku najdete na našem webu. Hodně štěstí. 🙂

Váš tým, 
BF-BLOG

Článek byl vytvořen ve spolupráci s EA.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář