Potvrzeno – betatest Battlefieldu 4 se bude konat v říjnu

DICE dnes s informacemi nešetří a tak tu máme i odhalení, kdy začne betatest Battlefieldu 4. Budou se konat 2 betatesty – exkluzivní a otevřený. Ten první, exkluzivní, je pro hráče vlastnící Battlefield 3 Premium nebo Medal of Honor: Warfighter v Limitované či Deluxe edici a nebo pro ty, co si předobjednali Battlefield 4 v Deluxe edici na Originu. Otevřený je samozřejmě úplně pro kohokoliv.

Exkluzivní betatest startuje 1.10.2013 a otevřený o 3 dny později, tedy 4.10.2013. Betatestování Battlefieldu 4 pak bude končit za 2 týdny, tedy 15.10.2013. Hrát se bude mapa Obléhání Šanghaje v režimu Conquest. Betatest se bude konat na PC, PlayStationu 3 a Xboxu 360.

A ptáte-li se k čemu je taková beta, když je tak pozdě, tady máte oficiální odpověď:

Otázka: Jaký je účel betatestu hry Battlefield 4™?

Odpověď: Betatest nám umožní otestovat servery a související aplikace v zatížení a nakonfigurovat multiplayerové komponenty hry. Svou účastí nám pomůžete pro Battlefield 4™ zajistit pokud možno bezproblémový start. Budete také mít možnost sdělit nám přímo své připomínky, upozornění na chyby a další nápady týkající se betaverze.

Pokud máte další otázky, tak se podívejte na naši stránku se souhrnem informací a nebo se ptejte v komentářích.

Zdroj: Battlefield.com

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

8 komentářů

 • mijunior mijunior napsal:

  Jsem rad ze tentokrat se to obejde bez rozesilani aktivacnich klicu. Aspon se ho nebudu muset doprosovat jako v pripade BF3 kdy se mi exkluzivni beta smrsknula na pulden.
  Beta je take dobra k tomu abychom vedeli jak funguje netcode a zda za nami bude hitbox vlat jako kravsky ocas.

 • SkalaSVK SkalaSVK napsal:

  Dúfam že mi BETA pôjde, BC2 a BF3 som stiahol a hra mi nešla :-C Mám prémium takže sa teším na október. Beta je pre mňa hlavne na to aby som zistil či tam budú tie isté sračky ako sú teraz v BF3:

  – superžiara slnka na každej mape, v každom ročnom období (pritom na oblohe žiadne slnko nie je)
  – divní hitbox (z 5 metrov vystrieľam zásobník a ani to len nezakrížikuje)
  – možnosť vyskakovať z vozidiel pri plnej rýchlosti za jazdy
  – bipod (dvojnožka) pre zbrane iné ako SR
  – mortar s nekonečno nábojmi
  – slug ammo
  – nekonečno lekárničiek čo nekonečne lieči (to isté ammo box – kvôli granátovému spammu)
  – absurdno rýchle levelovanie (50 exp za to že som netrafil??? WTF?)
  – TDM mapy orezané tak aby sa po obvode kempovalo
  – automatické uzdravovanie vozidiel
  – chat spravený tak že ho 63 hráčov dokáže vždy a všade ignorovať
  – automatické pištole pre lúzrov čo nevedia mieriť
  – a milión iných vecí čo ma teraz nenapadnú….

  Ak to bude prijateľné spravené tak kupujem jedine zas premium. Chcem celú hru za moje prachy a nie len polovicu, na DLC im seriem.

  Kampaň bude zase 4 hodiny dlhé trápenie.

  • Duch Vanoc napsal:

   To tě musím zklamat. Naprosto v klidu ti mohu říci, že více ne 3/4 věcí, které se ti nelíbí tam budou/zůstanou.
   Slunko – bude (trailery)
   Vyskakovat z vozidel – není problém, bez toho by pak nemohly být momenty „Only in Battlefield“, kdy v rychlosti 60+ vystoupíš z motorky naložené C4 odpálíš tím nepřátelský tank a na padáku dopadneš na zem like a boss. To platí i u vyskakování z letadel a vrtulníků a možnost střelby takových věcí jako AT zbraň nebo AA zbraň z padáku.
   Bipod – bude pro support i assault zbraně
   slug ammo – bez toho by to nebyl Battlefield (je potřeba mít sniperku co dá z 50m damage 70 ale slug snipera s brokovnicí co dává za 100.
   Nekonečné ammo a heal refilly – to taky zůstane tohle není Arma 🙂
   Bude ještě rychlejší levelování – jsou tu body za spawn do vozidla, když dáš kill assist třeba 90 automtaicky dáváš kill, jsou tam přidány body jako např. když řízneš někoho, kdo tě řízl je tam bonus myslím 250. A jelikož plno lidí nebylo schopno dát ani max level v BF3 tak se ranked systém ještě zjednoduší a přibude x2 a x10 xp víkendů 😉
   TDM – kempovat se bude. Když si projdeš mapy v BF3 tak zjistíš, že je snad vůbec netestovali. Na několika mapách je tolik bugů, které způsobují smrt ačkoliv nejsi mimo bojovou zónu, na dalších několika mapách můžeš bezproblému střílet z 30m na uncap vlajku nebo v módu CTF můžeš vklidu C4kovat helinu, která se zrovna spawnula.
   Automatické uzdravování vozidel – opět bude, můžeš si nastavit maintenance perk, aby to bylo ještě rychlejší 😉
   Kampaň – taky to vidím na 5h max. Tráví se nad tím tisíce hodin, aby se to udělalo a výsledek stojí za prd, 90% lidí ten SP ani nezapne (pokud tam nebudou odměny do MP). Kdyby dělali jen MP výsledek by byl skvělý jako u BF2

   Tohle si někam ulož, to co jsem napsal to prostě v té hře bude, jsem skálopevně přesvědčen, jestli jsem ti pokazil iluze, tak se omlouvám 🙂
   Taky to vidím až na premium, nevím co by se muselo stát v betě, aby mě to nadchlo ke koupi hned, spíš si přeji, aby tam bylo něco tak pro mě neakceptovatelného, že koupi ani nebudu zvažovat a automaticky ji zavrhnu.

Napsat komentář