Proč není v Battlefieldu Hardline „Counter-knife“?

Určitě jste si všichni všimli, že v betě Battlefieldu Hardline není „counter-knife“, tedy možnost odvrátit animaci zabití nožem zepředu jako je tomu v Battlefieldu 4. Hlavní multiplayerový designér „Thaddeus Sasser“ však objasnil, proč se rozhodli pro vynechání této animace .

article_post_width_hardline

„V Battlefieldu Hardline máme kupu nových tupých zbraní jako je kladivo, policejní obušek, olověné trubky či páčidla. Stejně jsme však přidali kopu nových animací pro nože.“ Vysvětloval Thaddeus Sasser.

„Jednalo se o záměrný výběr z naší strany, vrátit se trochu zpět a zjednodušit systém, ve kterém bylo předtím nutné načasování a rychlé reakce.“ Vysvětlil Thad.

I když vymazali ze hry „counter-knife“ stále nechali animace zabití ze zadu. Tedy zbraně na blízko nyní fungují podobně jako v Battlefieldu 3. Osobně si myslím, že je to správný krok, protože řekněme si upřímně. „Counter-knife“ byl v Battlefieldu 4 strašně frustrující a nepovedený. Hlavně pokud jste někoho zabíjeli animací z boku a najednou Vás zabil zepředu. Co si myslíte Vy? 🙂

Zdroj: gamezone.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

13 komentářů

Napsat komentář