Aktualizace 2\ Předobjednáním Battlefieldu 3 na Originu získáte dřívější přístup do Bety

Aktualizace 2: Tak nakonec tato nabídka platí pro všechny zákazníky po celém světě! 😉


Aktualizace: Nelíbilo se mi, že tato nabídka se nezobrazovala i u lidí z Evropy a tak jsem se zeptal jak to je s tím přístupem. Odpověď není vůbec přívětivá a zní, že dřívější přístup do BF3 Bety je regionálně omezen a platí jen pro zákazníky z USA. Možná se to časem změní, případně mi EA podpora dala špatné informace – ale obávám se, že to tak skutečně bude a zákazníci z EU při předobjednání nezískají dřívější přístup do BF3 Bety.


Původní zpráva: Pokud si nechcete kupovat Medal of Honor: Limitovaná Edice/Tier 1 Edice, abyste měli dřívější přístup do Beta testu Battlefieldu 3, existuje nyní i druhá alternativa. Pokud si předobjednáte Battlefield 3: Limitovaná Edice na službě Origin od EA, získáte kromě standardních bonusů jako balíček Back to Karkand, Physical Warfare Pack a exkluzivní věci do Battlefield Play4Free, také dřívější přístup do Beta testu. Podle všeho bude tato nabídka, kdy při předobjednání BF3 získáte dřívější přístup do Bety jako majitelé MoH:LE/T1E, exkluzivně pouze pro službu Origin (ale uvidíme, možná se to objeví i jinde). Dalším zajímavost, kterou při předobjednání na Originu získáte, je možnost stažení hry dříve než vyjde. Podobný systém používá i služba Steam, hru si stáhnete třeba den dopředu a v momentě kdy ji bude možné hrát, už nemusíte nic stahovat a rovnou hrajete.

Na stránkách Planet Battlefield a Battlefieldo je také dále seznam několika zahraničních obchodů a jejich bonusů k předobjednávkám. Od našich obchodů Xzone a GameLeader se v ničem neliší, tedy až na jediný obchod.

Při předobjednání u Australského obchodu JB Hi-Fi, získáte exkluzivní černé psí známky a kusově omezenou stylovou kšiltovku 🙂

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

24 komentářů

Napsat komentář