Představení novinek v Tier 3: Assault

Dnes byly uvolněny další informace, které nás mají navnadit a připravit na příchod dlouho očekávané tzv. Tier3, která přinese nový oddíl ve vývojovém stromu, vyšší maximální level a také nové fuknce, na které se teď podrobněji podíváme, konkrétně to bude assault třída.

A ještě než se zeptáte. Kdy tu bude Tier3 se neví. Říkalo se během letních prázdnin a nyní je termín posunut těsně před vydání Battlefield 3. Vývojáři údajně chtějí vypustit co nejméně chybovou verzi, takže byla původní verze vzata zpět do stádia vývoje a přesný datum není známý.

  • Nálože C4 – To, na co všichni bojechtivý hráči čekají nejvíce, je plastická trhavina, která prokáže podobnou službu jako miny inženýrů. Výhodou je, že jsou odpalované dálkově, takže si stačí stisknutí spouště správně načasovat pro efektivní zdecimování protivníka.

 

  • Satellite Surveillance – Další zajímavou novinkou je bezesporu satelitní sledování bojiště. Tato schopnost po aktivaci zobrazí na krátký okamžik všechny nepřátelské jednotky na minimapě. Pozice byste měli vidět pouze vy, takže je na vás, jak se rozhodnete, zda nepřátelské jednotky obejdete, nebo se vrhnete po hlavě kupředu. V původní verzi měli tuto schopnost mít možnost získat všechny jednotky, ale nyní se zdá , že bude doménou pouze assault třídy.

 

  • Grenade Toss Back – Poslední ze třetice zveřejněných schopností je vrácení protivníkových granátů do jeho náruče. Toto je dozajista užitečná schopnost, jelikož se vám určitě nejednou stalo, že vaše plány zhatil granát pod vašima nohama. Nyní byste však měli být schopni pomocí stisknutí daného tlačítka, hodit libovolné množství granátů (pokud jsou u sebe) zpět protivníkovi a znepříjemnit mu tak život.
Během dalších dnů by se měli objevit informace o další  třídách, proto s námi i nadále zůstaňte, abyste byli v obraze.
Článek převzat z czechbattlefiled.info.
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

8 komentářů

Napsat komentář