Představení novinek v Tier 3: Engineer

Ve třetím pokračování tohoto malého seriálu si představíme třídu Engineer a řekneme si, co se pro ni do budoucna chystá za vylepšení.

Inženýra si lze představit jako Stallona z filmu Demolition Man, který zničí vše, co mu přijde pod ruku. V jednu chvíli hodí pod nepřátelský tank nenápadnou minu, čímž odvrátí zabrání vlajky. Hned na to si označí přijíždějící jeep, který ho hodlá nemilosrdně přejet, nebýt však rakety z RPG, která z jeppu udělá hořící kouli pár metrů před inženýrem. Na druhou stranu se také dokáže proměnit v kutila Tima a opraví svou AKU vrtačkou vše od protiletadlové zbraně až po vrtulník (a to i za letu prosím).

Pojďme se ale už mrknout na to, co pro nás kluci z Easy připravili v Tier 3.

Je také dobré si uvědomit, že vás v Tier 3 může zabít exploze vlastní miny i granátu, takže bude nutné více taktizovat.

Nyní získáte pár nových schopností jako je Engineering Damage Assessment, kdy při aktivaci uvidíte nad nepřátelským vozidlem stav jeho HP a umožní tak rozhodnout, zda stačí menší kalibr nebo několik dobře mířených ran RPG. Pak si zaslouží zmínku také schopnost Field Repair Vehicle, jenž  při aktivaci automaticky opraví vozidla společníků poblíž vás. (Na zamyšlení: Když poletí transportní  helikoptéra obsazena samými inženýry – půjde vůbec sestřelit?)

 

  • Airburst Grenade (XM25) – Tohle bude asi největší novinka pro tuto třídu. Nová zbraň, kterou získáte až při vytrénování dané schopnosti (takže si nechte jeden slot pro zbraň volný). Jedná se o moderní granátomet, se kterým budete mít tu moc, nastavit si přesně místo dopadu střely a dosáhnout tak maximální efektivity při ostřelování protivníků zbaběle schovaných za zdí.
  • Physical Training – Toughness -Toto vylepšení by tak trochu mělo suplovat „Body Armor“ s tím že vás to místo kreditů bude stát jeden tréninkový bod (můžete vesele zkombinovat). Ve starší verzi jste obdrželi dalších 10 HP, což pak při plném zdraví dělá 110 HP, to se vám možná nezdá moc, ale věřte, že to může kolikrát prodloužit vás pobyt v bitvě, abyste tu zatracenou vlajku stihli zabrat.
  • Advanced Counter Measure Deployment – Ve starší verzi toto vylepšení znamenalo, že se vám snížil čas nabíjení zbraní v útočné helikoptéře (opět králem ve vzduchu). V nové verzi se mluví o opravování, ale nic bližšího se neví, takže musíte vyzkoušet osobně (třeba hned na PTE).
Článek převzat z czechbattlefiled.info.
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář