Představení novinek v Tier 3: Medic

A pro představení nám zbývá poslední třída a tou je Medic.

Medic je taková zvláštní třída, disponuje nejsmrtonosnějšími zbraněmi, lékárničkami a téměř božskou mocí oživovat padlé spoluhráče pomocí defibrilátoru. I přes tyto výjimečné vlastnosti je však Medic v dnešních dnech nejméně zastoupenou třídou, což je veliká škoda, jelikož na bojišti mnohdy citelně chybí.

Podíváme se tedy, zda nově nabité schopnosti v Tier3, vrátí této třídě zašlou slávu.

Medic bude mít takové ty obecně známé schopnosti, jako že uvidí zdravotní stav svých spoluhráčů i protihráčů a podle toho může také jednat. Dále pak již dříve zmiňovanou schopnost uzdravení svých spolubojovníků při řízení vozidla. Vylepšení také v podobě lékárniček, které nyní dokáže odhodit až tři najednou, což z hráče udělá slušnou polní nemocnici.

 

Novou a unikátní schopností, která bude ve tréninkovém stromě na nejvyšší pozici je:

  • Front Line Medic – tato schopnost  umožní Medicovi odhodit na zem jakousi světlici, která z hráče udělá „spawn point“, takže hráč, který zemře poblíž (a vy ho neoživíte, styďte se) se objeví (respawnuje) poblíž vaší osoby. Dá se to přirovnat ke schopnosti Assault třídy. Tímto dokážete jednoduše rozdrtit jakéhokoliv nepřítele, díky neustálému přísunu svěžích vojáků, které zajisté kryjete svým LMG.
  • Satellite Surveillance – tato schopnost už byla představena u Assault třídy a tak se tohoto vševědoucího oka dočkají všechny třídy jako ve starší verzi hry. Po aktivaci se zobrazí na krátký okamžik všechny nepřátelské jednotky na minimapě (provede se satelitní sken oblasti). Pozice byste měli vidět pouze vy, takže je na vás, jak se rozhodnete, zda nepřátelské jednotky obejdete, nebo se vrhnete po hlavě kupředu.
  • Physical Training – Toughness – opět to samé, již jednou představené. Toto vylepšení by tak trochu mělo suplovat „Body Armor“ s tím že vás to místo kreditů bude stát jeden tréninkový bod (můžete vesele zkombinovat). Ve starší verzi jste obdrželi dalších 10 HP, což pak při plném zdraví dělá 110 HP, pro medika to není zrovna žádné terno, když se pomocí lékárniček dokáže obsloužit sám, ale jeden nikdy neví.
Článek převzat z czechbattlefiled.info.
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář