Představení novinek v Tier 3: Recon

 

Včera jste si mohli přečíst něco o třídě Assault, nyní se podíváme blíže na odstřelovače, neboli recon třídu.

To, že jeho úkolem je mimo střílení také včasné upozornění na blížící se protivníky a označení jejich pozic zajisté víme, proto má také k dispozici schopnosti, které dokážou při maximální úrovni na jedno stisknutí tlačítka ohlásit až 6 nepřátelských jednotek najednou.  K tomu mu také napomáhá senzor pohybu. (Ten je však používán nedostatečně, ale to je jiný příběh). To, že má také k dispozici claymore, pro zabezpečení přístupových cest ke své osobě, případně důležitému bodu na mapě, to také víme, ale co se pro třídu s vysokou specializací chystá v nové verzi hry?

  • Mortar Strike – do této schopnosti/zbraně jsou vkládány možná největší naděje, jelikož způsobit bombardování nepřátelských pozic je, přiznejme si, hodně lákavé, to vše jediným vydaným rozkazem skrze „dalekohled“. Ve starší verzi však nebyla účinnost tak vysoká, jak se předpokládalo, tak uvidíme, jak se vývojáři pochlapí v nové verzi. Jisté je však to, že bude potřeba notná dávka zkušeností, jelikož cvičení dělá mistra.
  • Combat Infiltration – Tato schopnost z vás udělá něco jako ninju, umožní vám totiž zůstat nezpozorování, lépe řešeno neohlášeni, takže vaši soupeři nebudou varováni ani hlasovým příkazem („enemy sniper“ apod.) ve hře ani neuvidí vaši pozici na minimapě (včetně schopnosti assault třídy Satellite Surveillance). Což vás snadněji dostane za nepřátelské linie a za záda překvapených soupeřů.
  • Identify Target – Tato vychytávka je spíše taková chuťovka, ale při správném použití může kolikrát zachránit i vás binární život. Pokud se totiž tuto schopnost naučíte, uvidíte vedle tagu protivníka také značku prozrazující jeho třídu, což se může hodit pokud máte v zaměřovači několik protivníků najednou a tak nastává otázka: Koho odstranit dřív? Nyní snadno zjistíte, který z nich je „nebezpečný“ medik, který by vám akorát přidělal potíže svým lékárničkami a defibrilátorem.
Článek převzat z czechbattlefiled.info.
Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

2 komentáře

Napsat komentář